Serviss
Salona kopšana


Tīra automašīna

Bieži vien autovadītāji patērē daudz laika savas automašīnas pamatīgai tīrīšanai no ārpuses, lai tādējādi varētu novērst rūsas bojājumus un skrāpējumus.

Savukārt, laika trūkuma dēļ salona kopšanai bieži vien nepievērš vajadzīgo uzmanību. Taču ja Jūs labprāt gribat sēdēt tīrā automašīnā un tās tīrīšanai patērēt pavisam nedaudz laika, tad sekojošie ieteikumi Jums palīdzēs ātrāk iztīrīt salonu.

Plastmasas daļu un aparātu paneļa tīrīšana

  • Samitriniet ar ūdeni tīru drānu bez plūksnām un notīriet plastmasas daļas un aparātu paneli.
  • Ja ar to nepietiek, tad izmantojiet speciālu, šķīdinātāju nesaturošu plastmasas tīrīšanas un kopšanas līdzekli.
UZMANĪBU: Nekad netīriet aparātu paneli un gaisa spilvenu moduļu virsmu ar šķīdinātāju saturošiem salona aerosoliem un tīrīšanas līdzekļiem. Šķīdinātāju saturošo tīrīšanas līdzekļu dēļ virsma kļūst poraina. Gaisa spilvena nostrādāšanas gadījumā var gūt ievērojamus savainojumus atdalošos plastmasas daļu dēļ.

Esiet piesardzīgi: Šķīdinātāju saturošie tīrīšanas līdzekļi kaitē materiālam un var to sabojāt.


Papildu tīrīšanas ieteikumi

  • polsterēto materiālu un auduma apšuvumu tīrīšana
  • ādas tīrīšana
  • polsterēto materiālu un auduma apšuvumu tīrīšana


Polsterēto materiālu un auduma apšuvumu tīrīšana

Durvju, jumta iekšējo virsmu utt. polsterēto materiālu un auduma apšuvumu tīrīšanai izmantojiet speciālus tīrīšanas līdzekļus vai sausās putas un mīkstu suku.

  • ādas tīrīšana


Normāla tīrīšana

Nosmērēto ādas virsmu tīriet ar nedaudz samitrinātu kokvilnas vai vilnas lupatiņu.

Stiprāku netīrumu noņemšana

Stiprāk netīras vietas tīriet ar lupatiņu un maigu ziepju šķīdumu (divas ēdamkarotes neitrālu ziepju uz vienu litru ūdens). Pie kam ievērojiet, lai āda nekur nesamirktu, un ūdens neiekļūtu šuvēs. Papildus nosusiniet ar mīkstu, sausu lupatiņu.

Ādas kopšana

Apstrādājiet ādu reizi pusgadā, izmantojot ādas kopšanas līdzekļus. Kopšanas līdzekli uzklājiet ārkārtīgi taupīgi. Papildus nosusiniet ar mīkstu lupatiņu.

Volkswagen tiecas pa īstam saglabāt dabīgā produkta – ādas sevišķās īpašības. Sakarā ar ekskluzīvi izmantojamajiem ādas veidiem un tās īpatnībām (tādām kā jūtīgums pret eļļām, smērvielām, netīrumiem utt.) ir nepieciešama zināma piesardzība lietošanas un kopšanas laikā.

Putekļi un netīrumu daļiņas var berzties porās, krokās un šuvēs un sabojāt virsmu. Ja automašīna ilgāku laiku atrodas saulē, tad ādu vajadzētu aizsargāt pret tiešo saules starojumu, lai izvairītos ar augstvērtīgas dabīgās ādas lietošanu, ir normāla parādība.