Serviss
Lakas kopšana


Noturīga krāsa

Automašīnas laka ir tik noturīga, ka parasti automašīnu var mazgāt automātiskajās mazgātavās bez jebkādām problēmām. Taču faktiskā iedarbība uz laku ir ļoti atkarīga no mazgātavas konstrukcijas un mazgāšanas sukām, ūdens filtrēšanas, kā arī mazgāšanas vai kopšanas līdzekļu veida. Ja pēc mazgāšanas laka izskatās matēta vai pat ir parādījušies skrāpējumi, Jums ir jāpievērš mazgātavas operatora uzmanība šai situācijai. Vajadzības gadījumā izmantojiet citas mazgātavas pakalpojumus.

Pēc automašīnas mazgāšanas bremžu darbība mitru vai ziemā sasalušu bremžu disku un bremžu uzliku dēļ var nostrādāt ar kavējumu. Bremzēm vispirms ir jāveic "sausā bremzēšana".


Papildu kopšanas ieteikumi

  • automašīnas lakas konservācija
  • automašīnas lakas pulēšana
  • automašīnas lakas konservācija


Automašīnas lakas konservācija

Regulāra konservācija aizsargā automašīnas laku. Konservējiet automašīnas laku vēlākais tad, kad uz tīras lakas ūdens vairs skaidri nenotek lāsīšu veidā.

Laba konservācija ievērojami aizsargā automašīnas laku pret kaitīgiem apkārtējās vides apstākļiem. Tā pasargā pat no nelielām mehāniskajām iedarbībām.

Arī tad, ja Jūs automātiskajā mazgātavā regulāri pielietojat mazgāšanas konservācijas līdzekli, automašīnas lakas aizsardzībai mēs iesakām vismaz divreiz gadā izmantot cieto vasku.

  • automašīnas lakas pulēšana


Ar pulēšanu automašīnas laka iegūst jaunu spīdumu

Tikai tad, kad Jūsu automašīnas laka ir kļuvusi neizskatīga, un ja ar konservācijas līdzekli vairs nevarat iegūt spīdumu, ir nepieciešama pulēšana.

Ja izmantojamajā politūrā vairs nav konservācijas komponentes, pēc tam Jums vēl ir jāveic lakas konservācija.

Uzmanību: Lai nesabojātu automašīnas laku:
  • Matēti lakotās daļas vai plastmasas daļas neapstrādājiet ar pulēšanas līdzekļiem vai cietiem vaskiem.
  • Nepulējiet automašīnas laku smilšainā vai putekļainā vidē.