Touran

Ērtas atvēršanas funkcija „Easy Open“

Atvieglota iekraušana.

Ja Jūsu rokas vienmēr ir aizņemtas ar iepirkumu maisiem, sporta somām vai atvasēm pie sāniem, praktiskā vieglas atvēršanas funkcija „Easy Open“ ļauj atvērt bagāžas nodalījuma durvis, neko neizņemot no rokām.

Comfortline un Highline apdares versiju papildu komplektācijā pieejamā sistēma atpazīst automobiļa atslēgu Jūsu kabatā vai somā, tiklīdz Jūs pietuvojaties savam Touran. Bagāžas nodalījuma durvis iespējams atvērt ar vieglu kājas kustību zem aizmugurējā bampera. Tās atveras tik tālu, lai Jūs varētu ievietot bagāžas nodalījumā visu nepieciešamo, ievērojami atvieglojot ikdienu.


 

 

Bagāžas nodalījums

Lai paņemtu līdzi visu, ko vien vēlaties.

Izbrauciens ar visu ģimeni? Jaunā Touran plašums to atvieglo, jo 743 litru bagāžas ietilpība, kad automobiļa pirmās divas sēdekļu rindas ir aizņemtas, ir īsts brīnums. Lai krava neslīdētu, bagāžas nostiprināšanai ir pieejamas stiprinājumu siksnas.

Regulējamā bagāžas nodalījuma grīda, kas ir iekļauta Comfortline un Highline standarta komplektācijā, ir piemērota visdažādākajām situācijām. Īpaši noderīga tā ir smagāku priekšmetu iekraušanai – to iespējams pacelt līdz bagāžas nodalījuma augšējai malai, lai pavisam vienkārši ieslidinātu vai izņemtu bagāžu.

Vēl plašākas bagāžas izvietošanas iespējas nodrošina papildaprīkojumā pieejamā bagāžas organizēšanas sistēma. Sānu paneļos iebūvēto sliežu sistēma kombinācijā ar elastīgo tīklu nodrošina, ka stiprinājumi sānos ir izmantojami arī kā atsevišķs bagāžas nodalījums.
 


 


7 sēdvietas

Vieta līdz pat septiņiem piedzīvojumu meklētājiem.

 

Jaunajā Touran Jums var būt arī vairāk līdzbraucēju. Tā standarta komplektācijā ir iekļautas piecas ērtas sēdvietas. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties ērtu trešo sēdekļu rindu vēl diviem lieliem vai maziem līdzbraucējiem. Lai tie varētu ērti ieņemt savas vietas, ir pieejama vieglas iekāpšanas funkcija „Easy Entry“ – otrās rindas malējos sēdekļus iespējams nolocīt un pabīdīt uz priekšu. Un vai visi līdzbraucēji ir piesprādzējušies? Par to nekļūdīgi informēs drošības jostu atgādinājumi visās sēdekļu rindās. Turklāt, pateicoties ISOFIX stiprinājumu vietām 2. un 3. sēdekļu rindā, automobilī Touran iespējams piesprādzēt pat piecus bērnu sēdeklīšus.
 


 

Daudzpusība

Vieta ikvienai izpriecai.

Lieli un mazi pasažieri, mēbeles vai ceļojumu somas – jaunajā Touran atradīsies vieta visam, jo tas piedāvā plašumu un daudzpusību. Otrās rindas sēdekļus iespējams pabīdīt uz priekšu un atpakaļ par 200 mm, kā arī tiem ir slīpumā regulējamas atzveltnes. Tādā veidā katrs pasažieris var izbaudīt ērtu braucienu. Kad ir jāpārvadā lielāka krava, ir iespējams nolaist uz leju galvas balstus un nolocīt sēdekļu atzveltnes – Comfortline un Highline versijās standarta komplektācijā arī blakussēdētāja sēdekli.

iesprādzējušies? Par to nekļūdīgi informēs drošības jostu atgādinājumi visās sēdekļu rindās. Turklāt, pateicoties ISOFIX stiprinājumu vietām 2. un 3. sēdekļu rindā, automobilī Touran iespējams piesprādzēt pat piecus bērnu sēdeklīšus.


 


 

ISOFIX

Rūpes par vismazākajiem.

Vecāki priecāsies par eleganto ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumu risinājumu jaunajā Touran. Visos otrās rindas un papildaprīkojumā pieejamās trešās rindas sēdekļos ir iebūvētas viegli aizsniedzamas stiprinājumu vietas, kurās iespējams ievietot standartizētos ISOFIX bērnu sēdeklīšus. Kad savienojumi ir piestiprināti turētājiem, ir izveidots stingrs savienojums ar transportlīdzekļa karkasu. Avārijas bremzēšanas vai sadursmes gadījumā sēdeklis nekavējoties nofiksējas un notur mazo pasažieri pareizajā pozīcijā.

sprādzējušies? Par to nekļūdīgi informēs drošības jostu atgādinājumi visās sēdekļu rindās. Turklāt, pateicoties ISOFIX stiprinājumu vietām 2. un 3. sēdekļu rindā, automobilī Touran iespējams piesprādzēt pat piecus bērnu sēdeklīšus.