Touran


Stūre

Pārliecinoša kontrole pār notiekošo.

Sajūtiet jaunā Touran sportisko eleganci: Trendline un Comfortline apdares versijās Jūs iegūsiet stūri, kas patīkami ieguļ rokās un lieliski saskan ar transmisijas sviras ādas apdari.

Touran Highline versijas standartaprīkojumā iekļautā daudzfunkcionālā stūre nodrošina radio, tālruņa un mērinstrumentu displeja vadību, pat nenoņemot rokas no stūres. Izvēloties papildaprīkojumā pieejamo dubultā sajūga pārnesumkārbu DSG, pārnesumus iespējams mainīt ar pārnesumu pārslēgu pie stūres.

Lai aukstās dienās rokas būtu siltas un Jūs varētu baudīt nepārtrauktu labsajūtu, jaunā Touran papildaprīkojumā ir pieejama arī stūres apsildes funkcija.
 


 

 

ergoActive sēdeklis

Iesēdieties un atslābinieties.

Šajā ērtajā sēdeklī pat gari braucieni sagādā baudu. ergoActive sēdeklis ir pieejams autovadītājam vai autovadītājam un blakussēdētājam. Tā regulēšanas iespējas 14 virzienos nozīmē, ka sēdeklis pielāgojas ķermeņa formām, nodrošinot patīkamu un ergonomisku braucienu. Sēdekļa aprīkojumā, protams, ietilpst arī apsilde. Vēl patīkamāku ergoActive sēdekli padara muguras balsts ar masāžas funkciju, kas ļaus atslābināt Jūsu muguru. Sēdeklim ir piešķirts Vācijas muguras veselības organizācijas AGR pārbaudes un apstiprinājuma sertifikāts. Muguras veselības organizāciju AGR pārstāv ārsti un terapeiti, kas izstrādājuši kvalitātes zīmi sadarbībā ar divām lielākajām Vācijas muguras veselības iestādēm.

 

 

Fona apgaismojums


Viss pareizajā gaismā.

Highline standartaprīkojumā un Comfortline papildaprīkojumā pieejamais fona apgaismojums iepriecina autovadītāju un blakussēdētāju ar patīkamiem gaismas akcentiem, piemēram, automobiļa priekšējā daļā pie durvju rokturiem, uz durvju dekoratīvajām līstēm un uz roku balsta.

LED lasīšanas gaismas priekšā un aizmugurē noder arī tad, ja kaut kas tiek meklēts tumsā. Kāju nodalījuma apgaismojuma pamatā ir enerģiju taupoša LED tehnoloģija. Tas atvieglo iekāpšanu un palīdz orientēties.

Ja izvēlēsieties papildaprīkojumā pieejamo panorāmas jumtu, apgaismojumu iespējams padarīt vēl daudzveidīgāku ar LED panorāmas jumta apgaismojumu, kas ir pielāgojams individuāli un aprīkots ar aptumšošanās funkciju.

 

 
 

Daudzfunkcionālā viduskonsole

Lai viss būtu savās vietās.

Sēžot priekšā vai otrajā rindā, iespējams aizsniegt visu, ko nepieciešams glabāt rokas stiepiena attālumā – to nodrošina Trendline papildaprīkojumā, kā arī Comfortline un Highline standartaprīkojumā pieejamā daudzfunkcionālā viduskonsole. Tās priekšā ir divi glāžu turētāji un sīklietu novietnes, turklāt blakussēdētāja kāju nodalījumā ir tīkls, kurā var ievietot plakanus priekšmetus, piemēram, grāmatas vai planšetdatoru. Augstumā un garumā regulējamajā centrālajā roku balstā slēpjas arī ietilpīgs glabāšanas nodalījums. Tajā iespējams glabāt, piemēram, kompaktdiskus. Apvienojumā ar papildaprīkojumā pieejamo mobilā tālruņa sagatavi „Comfort“, glabāšanas nodalījums transmisijas sviras priekšā kļūst par savienojuma vietu – ieliekot mobilo tālruni šajā nodalījumā, tiek izveidots induktīvais savienojums ar ārējo antenu.

Netiek apdalīti arī tie, kuri sēž aizmugurē. Gluži pretēji – pasažieri paši var regulēt papildaprīkojumā pieejamo 3 zonu klimata kontroli „Pure Air Climatronic“ un gaisa ieplūdes atveri, 12 V kontaktligza nodrošina plašas izmantošanas iespējas, bet liela atvilktne ļauj uzturēt automobilī kārtību. Papildaprīkojumā ir pieejama arī USB pieslēgvieta datu apmaiņai ar Volkswagen Media Control un viedtālruņa vai planšetdatora uzlādei rokas stiepiena attālumā visiem līdzbraucējiem. Tas nozīmē, ka sūdzības par izlādējušos akumulatoru jaunajā Touran ir kļuvušas par pagātni. 

Apsildāms vējstikls

Laba redzamība jebkurā gadalaikā.

Jaunā Touran papildaprīkojumā ir pieejama vējstikla apsilde, lai redzamību neietekmētu apledojis vējstikls. Smalkie sildelementi nokausē ledu ātri un pārliecinoši. Apsildāmais vējstikls palielina komfortu arī mitrā un aukstā laikā, kad gaisa temperatūra ir augstāka par sasalšanas temperatūru. Turklāt siltumatstarojošais stikls neļauj salonam uzsilt spēcīgu saules staru iedarbībā.
 


 

 

3 zonu klimata kontrole "Pure Air Climatronic"


Svaigs gaiss jebkurā sēdvietā.

Pilns automobilis, kurā katram ir savas vēlmes: vienam ir par karstu, otram ir par aukstu, trešais vēlas vairāk svaiga gaisa. Papildaprīkojumā pieejamā 3 zonu komata kontrole „Pure Air Climatronic“ sadala Touran trīs zonās – autovadītājam, blakussēdētājam un aizmugurē sēdošajiem pasažieriem –, tādējādi spējot izpildīt katra līdzbraucēja individuālās prasības. Otrajā rindā sēdošajiem pasažieriem ir iespēja pašiem noregulēt klimatu ar vadības elementu centrālā roku balsta otrā pusē. Tāpat autovadītājs var izvēlēties dažādus klimata režīmus, kas darbojas „Pure Air Climatronic“ sistēmas ietvaros. Piemēram, ja automobilī ir bērns, iespējams izvēlēties „maigo“ klimatu, lai izvairītos no caurvēja.

 

Automobilī nav vēlami visi ārējā gaisa elementi, tādēļ „Pure Air Climatronic“ sistēma ir aprīkota ar putekšņu filtru, kā arī gaisa kvalitātes sensoru, kas kontrolē gaisa kvalitāti. Praktiska klimata kontroles funkcija ir cimdu nodalījuma dzesēšana, kas ļauj glabāt uzkodas vēsumā. „Pure Air Climatronic“ sistēma ir pieejama Comfortline un Highline modeļu standartaprīkojumā.
 

  

Sēdēšanas komforts aizmugurē


Daudz vietas otrajā sēdekļu rindā.

Maksimāla vieta kājām vai plašāka vieta bagāžai: jaunajā Touran jums ir izvēles iespējas, jo trīs ērtos otrās rindas sēdekļus iespējams pielāgot Jūsu individuālajām vajadzībām. Sēdekļu bīdīšanas diapazons garenvirzienā ir 200 mm, atzveltnes ir iespējams regulēt atsevišķi, bet Comfortline un augstākās apdares versijās vidējā sēdeklī ir iebūvēts nolaižams roku balsts, kuru iespējams izmantot vienmēr, kad aizmugurē sēž divi pasažieri. Papildaprīkojumā ir pieejami arī otrās rindas malējo sēdekļu sānu gaisa drošības spilveni.

Papildaprīkojumā pieejamajā trešajā sēdekļu rindā ir divi sēdekļi, kuros var ērti iekārtoties divi pieaugušie. Pateicoties vieglās iekāpšanas funkcijai „Easy Entry“, tiem ir viegli piekļūt. Kad tie nav vajadzīgi, tos iespējams nolocīt, izveidojot līdzenu bagāžas nodalījuma grīdu. ISOFIX stiprinājumi visos otrās un trešās rindas sēdekļos nodrošina iespēju droši piesprādzēt bērnu sēdeklīšus. Standartaprīkojumā iekļautie drošības jostu atgādinājumi visās sēdvietās pārbauda, vai sēdeklis ir aizņemts, un brīdina, ja pasažieris nav piesprādzējies.

Priekšējo sēdekļu un otrās rindas sēdekļu aizmugurējā daļa ir apvilkta ar viegli tīrāmu mākslīgo ādu. Zemais centrālais tunelis ļauj lielajiem un mazajiem pasažieriem ērtāk ieņemt vietas un iekārtoties. Comfortline un Highline versijās priekšējo sēdekļu atzveltnes ir papildinātas ar atveramiem un augstumā regulējamiem galdiņiem, kā arī praktiskām kabatām. Vēl lielāku sēdēšanas komfortu nodrošina tāds aprīkojums kā sēdekļu apsilde un otrās rindas logu aizklāji.