Touran

 

Volkswagen Media Control

Priekšrocības tieši pie rokas.

Pareizais noskaņojums arī aizmugurē: „Volkswagen Media Control“ ļauj vadīt jaunā Touran informācijas un izklaides sistēmu no jebkuras vietas automobilī. Planšetdatora lietojumprogramma ļauj ne tikai ērti izvēlēties mūzikas avotu, bet arī kontrolēt papildaprīkojumā pieejamās navigācijas sistēmas „Discover Media“ un „Discover Pro“. Jums ir iespēja, piemēram, pārsūtīt uz navigācijas ierīci planšetdatora adrešu grāmatiņā iekļautos galamērķus un ērtāk meklēt maršrutus un interesantus galamērķus, izmantojot Google®. Planšetdators tiek lādēts, izmantojot USB pieslēgvietu priekšā vai viduskonsoles aizmugurē, kas ļauj arī pārsūtīt datus.

 

Papildu komfortu nodrošina papildaprīkojumā pieejamais Volkswagen planšetdatoru turētājs.
 


 

Mobilā tālruņa sagatavesIdeālam savienojumam visā brauciena laikā.

Ērtu zvanīšanu brauciena laikā ar jauno Touran nodrošina papildu komplektācijā iekļautā mobilā tālruņa sagatave. „Comfort“ versijā tā piedāvā mobilā tālruņa bezvadu savienojumu ar ārējo antenu. Ar Bluetooth „Premium“ versijā brīvroku aprīkojumu iespējams izmantot arī tad, ja zvani tiek veikti ārpus automobiļa, tālrunim esot kabatā. Vadībai tiek izmantotas balss komandas, daudzfunkcionālā stūre vai informācijas un izklaides sistēma.

Mobilā tālruņa savienojums ar Bluetooth ir iekļauts „Composition Media“ atskaņotāja un navigācijas sistēmu „Discover Media“ un „Discover Pro“ standartaprīkojumā. Izvēloties citus radio atskaņotājus, šo savienojamības funkciju iespējams iegūt, izvēloties Savienojamības komplektu.
 

Savienojamība

Labāka informētība, pateicoties savienojamības iespējām.

Labai savienojamībai ir savas priekšrocības. Kopā ar papildaprīkojumā iekļauto navigācijas sistēmu „Discover Media“ vai „Discover Pro“ pieejamā „Car-Net Guide&Inform“ pakalpojumu pakete nodrošina satiksmes datu attēlošanu reāllaikā. Papildu pakalpojumi ļauj meklēt īpašus galamērķus, piemēram, tuvējā apkārtnē esošos restorānus, atklāt jaunus iecienītākos galamērķus un attēlot tiešsaistes ziņojumus par laikapstākļiem izvēlētajā galamērķī.

Taču jauno Touran ir iespējams savienot ne tikai ar globālo tīmekli. „In Car Cloud“ iestatījumi ļauj piekļūt Jūsu koplietotajam saturam savietojamos viedtālruņos un planšetdatoros. Šeit nepieciešamo savienojumu nodrošina Bluetooth vai USB pieslēgvieta. Kad tiek izmantots „Car-Net App Connect“, savienojamības iespējas var izmantot visi līdzbraucēji. Tas ļauj pavisam vienkārši izveidot kopīgu dziesmu sarakstu, lai piekļūtu mūzikai visās pievienotajās ierīcēs, izmantojot lietojumprogrammu „Shared Audio“.

Plašāka informācija par Car-Net pieejama tīmekļa vietnē volkswagen.de/carnet.
 


 Navigācijas sistēmas

Touran ar informācijas un izklaides sistēmu, kas parāda ceļu.

Jaunā Touran papildaprīkojumā ir pieejamas divas navigācijas sistēmas. Navigācijas sistēma „Discover Media“ piedāvā daudzkrāsainu 16,5 cm skārienekrānu, USB pieslēgvietu un Aux-in, kā arī SD atmiņas kartes ligzdu. Iebūvētais Bluetooth savienojums nodrošina ērtu zvanīšanu brauciena laikā, kā arī ļauj atskaņot savietojamajā tālrunī saglabāto mūziku. CD diskdzinis ir novietots virs cimdu nodalījuma un ļauj atskaņot arī MP3, AAC vai WMA formāta failus. Kartes skats 2D un 2,5 D formātā nodrošina lielisku pārredzamību un, ja vēlaties, attēlo iespējamos galamērķus tuvākajā apkaimē, piemēram, apskates objektus, veikalus un restorānus. Pateicoties satiksmes ziņojumu kanāla TMC funkcijai, „Discover Media“ brīdina par sastrēgumiem un sniedz citu svarīgu satiksmes informāciju. Tas ļauj ātri reaģēt uz satiksmes plūsmas izmaiņām un ātrāk nokļūt galamērķī.

Navigācijas sistēma „Discover Pro“ ir aprīkota ar DVD diskdzini, lai garākās apstāšanās pauzēs 20,3 cm lielajā skārienekrānā Jūs savā Touran varētu baudīt pat filmas. Datu saglabāšanai ir pieejama 32 GB atmiņa un SSD disks. „Discover Pro“ ļauj ērti ievadīt galamērķus ar balsi. Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma informē par braukšanas ātruma un apdzīšanas ierobežojumiem, bet 3D objekti un karte atvieglo orientēšanos  pilsētā.
 


 Radio sistēmas

Vairāk skaņas, esot ceļā.

Arī precīzās Touran informācijas un izklaides sistēmas pielāgojas Jūsu vajadzībām: Jūs paši varat izvēlēties, kā pavadīt laiku jaunajā Touran. Tā standarta komplektācijā ir iekļauts „Composition Colour“ radio atskaņotājs ar krāsu skārienekrānu, kompaktdisku atskaņotāju, astoņiem skaļruņiem un dubulto skaņotāju, kas nodrošina labāku signāla uztveršanu.

 

Savukārt Highline standarta aprīkojumā pieejamais „Composition Media“ atskaņotājs izceļas ar lielo 16,5 cm krāsu skārienekrānu ar kustību sensoriem, kas atvieglo tā vadību, kā arī Bluetooth saskarni mobilajam tālrunim. Tas ļauj regulēt skaņu piecos veidos un pielāgot skanēšanas toni Jūsu individuālajām vēlmēm. Tā Jūsu mīļākās dziesmas izklausās vēl labāk!


Ar lietojumprogrammu vadāma kamera

 
Viss tiek kontrolēts.
 

 

Jaunajā Touran ir tik daudz iespēju! „Cam Connect“ rūpējas par to, lai visas svarīgākās lietas būtu Jūsu acu priekšā. Kopā ar papildaprīkojumā pieejamo „Car-Net App-Connect“ automobiļa GoPro® kameras attēls ir redzams radio vai navigācijas sistēmas ekrānā. Kad automobilis stāv, ir iespējams arī pārsūtīt straumēto video. Ja braukšanas ātrums pārsniedz 6 km/h, drošības apsvērumu dēļ pārsūtīšana ir ierobežota, ko var atcelt, nospiežot tikai vienu pogu. Neatkarīgi no tā, vai Jūs pārvadājat trauslu kravu vai suni vai vēlaties būt pārliecināti par bērnu drošību, GoPro® piederumi nodrošina dažādas pozicionēšanas iespējas, kas padara šī modernā uzraudzības spoguļa kameras lietošanu daudz vienkāršāku.