Touran

 

Virsbūves dizains

Tik viegls izskatās izdevies dizains.

 

Jaunajā Touran Jūs būsiet pamanīti – un ne tikai lielo stiklu dēļ. Jumta līnija, kas aizmugurējā daļā ir nedaudz ieslīpa, rada dinamisku un pārliecinošu iespaidu, ko papildina spēcīgais automobiļa siluets. Tajā izdevies apvienot plašumu ar kompaktumu, kas nodrošina lielisku manevrētspēju. Taču klasiskais virsbūves dizains ir veidots vienam mērķim: apbrīnojami kompaktā telpā piedāvāt pēc iespējas vairāk vietas visam, kas jums ir svarīgs. Jauno Touran ir viegli vadīt pilsētas satiksmē, taču tikpat ērts tas ir arī izbraukumiem brīvdienās. Ar šo automobili Jūs iemācīsieties novērtēt katru dienu.

 

 

Salona dizains

Šajā automobilī vēlas iekāpt ikviens.

Jaunais Touran izceļas ar pārdomātu salona dizainu un iespaidīgu plašumu. Trīs atsevišķi sēdekļi otrajā rindā un papildaprīkojumā pieejami divi atsevišķi sēdekļi trešajā rindā nozīmē, ka Jūsu ģimene un draugi atradīs sev vietu bez problēmām.

Plakanais centrālā tuneļa dizains otrajā sēdekļu rindā ļauj tam vienkārši pārkāpt un nodrošina daudz vietas kājām arī vidējā sēdeklī sēdošajam pasažierim, savukārt vieglās iekāpšanas funkcija „Easy Entry“ atvieglo iekļūšanu trešajā sēdekļu rindā. Kad pasažierim vieta vairs nav vajadzīga, visus aizmugurējos sēdekļus iespējams nolocīt, lai izveidotu plakanu bagāžas nodalījuma grīdu.

Īpaši praktiskā daudzfunkcionālā viduskonsole ir iekļauta jaunā Touran Comfortline un Highline standartaprīkojumā un papildus centrālajam roku balstam nodrošina uzglabāšanas iespējas dzērieniem, mobilajiem tālruņiem un visam citam, ko vēlaties novietot rokas stiepiena attalumā. Tā ir pieejama arī Touran Trendline papildaprīkojumā.

Papildu komforts ir nodrošināts arī autovadītājam. Vadības elementi, piemēram, papildaprīkojumā pieejamie radio atskaņotāji un navigācijas ierīces, ir novietoti tuvāk autovadītājam, tādējādi atvieglojot to lietošanu.


 

 

Aizmugure

Durvis, kas paver plašu telpu.

Liels aizmugurējais logs un divdaļīgi aizmugurējie lukturi elegantos ietvaros: uz aizmuguri krītošā jumta līnija ir lieliski saskaņota ar bagāžas nodalījuma durvīm un izceļ automobiļa kompakto dizainu. Greznību un pārliecību automobilim Touran piešķir virsbūves krāsas bamperi un numura zīmes apgaismojums ar LED lampām. Comfortline un Highline papildaprīkojumā pieejamie aizmugurējie LED lukturi izceļ Touran vēl vairāk. Papildaprīkojumā pieejamas elektriski vadāmas bagāžas nodalījuma durvis, kuras iespējams papildināt ar ērtas atvēršanas funkciju „Easy Open“, kas vēl vairāk atvieglo ikdienu.
 

 

 



Diski


Individuāls sportiskums.

Trendline un Comfortline versijas standartaprīkojumā ir iekļauti 16 collu „Trondheim“ vieglmetāla diski ar elegantu 5 dubultspieķu dizainu. Savukārt Touran Highline ir apauts ar 17 collu „Stockholm“ vieglmetāla diskiem ar 10 spieķu dizainu.

Vēl vairāk individualitātes jaunajam Touran iespējams piešķirt, izvēloties diskus no plašā piedāvājumu klāsta. Piemēram, izceliet automobiļa eleganci ar izsmalcinātajiem „Vallelunga“ 17 collu diskiem vai pārsteidziet ar pievilcīgajiem 18 collu „Marseille“ vieglmetāla diskiem no Volkswagen R ar pulētu divu toņu apdari.

Trendline un Comfortline versijas standartaprīkojumā ir iekļauti 16 collu „Trondheim“ vieglmetāla diski ar elegantu 5 dubultspieķu dizainu. Savukārt Touran Highline ir apauts ar 17 collu „Stockholm“ vieglmetāla diskiem ar 10 spieķu dizainu.

Vēl vairāk individualitātes jaunajam Touran iespējams piešķirt, izvēloties diskus no plašā piedāvājumu klāsta. Piemēram, izceliet automobiļa eleganci ar izsmalcinātajiem „Vallelunga“ 17 collu diskiem vai pārsteidziet ar pievilcīgajiem 18 collu „Marseille“ vieglmetāla diskiem no Volkswagen R ar pulētu divu toņu apdari.

 

 

 

Panorāmas jumts

Atklāt debesis

Papildaprīkojumā pieejamais panorāmas jumts ļauj jaunā Touran salonā ieplūst gaismai un ar skaistajiem skatiem aizrauj pat vismazākos līdzbraucējus. Gandrīz 1,4 m² lielo elektrisko jumtu iespējams vienkārši atvērt brauciena laikā ar vienu pogu, lai ielaistu salonā svaigu gaisu. Turklāt ir iespējams izvēlēties, vai pacelt tikai jumta lūkas priekšējo daļu vai pabīdīt to uz jumta aizmugurējo daļu.

 

Turklāt panorāmas jumtam ir vēl kāda īpaša funkcija - tajā ir iebūvēts apgaismojums. Salona apgaismojums ieslēdzas, kad durvis ir atvērtas, un aptumšojas, kad durvis tiek aizvērtas.

 

 

Priekšpuse


Pašapzinīgs no priekšpuses.

Izteiksmīgais radiatora režģis ar elegantajām hromētajām līnijām, melnais gaisa ieplūdes režģis un dinamiskā priekšējo lukturu forma: unikālais Volkswagen dizains īpaši izceļ automobiļa priekšpusi. Priekšā esošo ceļu izgaismo LED lukturi, kas piesaista ar iespaidīgu dizainu. Dinamisko izskatu papildina uzkrītošā tornado līnija, kas izceļ jaunā Touran profilu kā V formas rievas automobiļa sānos.










 

Priekšējie lukturi


Sportisks dizains un lieliska redzamība.

Sportiskie un elegantie priekšējie LED lukturi ir pieejami papildaprīkojumā halogēna lukturu vietā. Ja vēlaties, jaunajam Touran iespējams izvēlēties arī LED pagriezienu gaismas un LED dienas braukšanas gaismas, kas ar spēcīgāku apgaismojumu un individuālu dizainu piešķir automobilim izteiktāku sportiskumu. Kopīgā īpašība visiem LED lukturiem ir lielāka efektivitāte un garāks kalpošanas ilgums nekā halogēna lukturiem.

Izvēloties priekšējos LED lukturus ar pagriezienu gaismām un LED dienas braukšanas gaismām, papildaprīkojumā ir pieejama arī dinamiskā apgaismojuma palīgsistēma. Pateicoties maināmam gaismas sadalījumam, sistēma ļauj ilglaicīgi braukt ar ieslēgtām tālajām gaismām. Ar salona atpakaļskata spogulī iebūvēto kameru tiek uzraudzīti citi ceļu satiksmes dalībnieki, nepieciešamības gadījumā mainot tālo gaismu spīdēšanas leņķi, lai neapžilbinātu pretimbraucējus.

Sliktos laikapstākļos papildu apgaismojumu nodrošina papildaprīkojumā pieejamie miglas lukturi ar līkumu gaismām. Comfortline apdares versijā tie ir iekļauti standartaprīkojumā.