Touareg

 

Touareg R-Line aprīkojums.

Parādiet visiem, ko sporta apvidus automobilī apzīmē vārds „sports” ar Touareg R-Line aprīkojumu.


R-Line eksterjera pakete

 

Izceliet Touareg iespaidīgo dizainu ar izteiksmīgiem durvju sliekšņu pagarinājumiem, R-Line priekšējo un aizmugurējo bamperi, kā arī spīdīgi melnas krāsas izkliedētāju ar diviem kantainas formas hromētiem izpūtēja uzgaļiem aizmugurē.

 

R-Line eksterjera pakete - kad sports kļūst par ikdienu.


R-Line eksterjera pakete iemieso īstu dinamiku — R-Line priekšējais un aizmugurējais bamperis, sānu sliekšņu pagarinājumi un aizmugurējais spoileris izceļ Toaureg sportisko dabu. Radiatora režģi rotā R-Line logotips, bet aizmugurē acu skatienus piesaista sportiskais spīdīgi melnais izkliedētājs ar diviem kantainas formas izpūtēja uzgaļiem ar hromētu apdari. R-Line eksterjera paketē ietilpst 19 collu „Salvador“ vieglmetāla diski Grey Metallic krāsā, bet kā īpaši ekskluzīvs papildaprīkojums pieejams vēl viens disku dizains.
 

 

R-Line interjera pakete

 

Tā izskatās sportiski automobiļi: nerūsējošā tērauda pedāļi, „Silver Lane” ielaidumi un apsildāma stūre ar ādas apdari, R-Line logotipu un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām.

 

R-Line interjera pakete izceļ sportiskā gara iekšējo būtību.Touareg ar R-Line interjera paketi nodrošina īpaši sportisku dizainu un sajūtas. Tajā iekļauti tādi elementi kā daudzfunkcionālā apsildāmā R-Line stūre ar ādas apdari, pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām un R-Line logotipu. „Silver Lane“ ielaidumi mērinstrumentu panelī, durvīs un viduskonsolē piešķir salonam sportiskus akcentus. Sportiska dizaina elementi ir saskatāmi arī apakšējā daļā — no durvju sliekšņu apdares līdz pat pedāļiem no nerūsējošā tērauda. Papildaprīkojumā pieejamie 14 virzienos regulējamie sporta sēdekļi ar izšūtu R-Line logotipu uz priekšējo sēdekļu galvas balstiem nodrošina izcilu atbalstu dinamiskai braukšanai un augstu komforta līmeni pat garākos pārbraucienos. Tie ir pieejami papildaprīkojumā ar divkrāsainu Nappa ādas apdari vai Nappa ādas/Alcantara apdari.