Touareg

 

Touareg Exclusive aprīkojums.


Augstvērtīgi materiāli un izsmalcinātas detaļas piešķir Touareg īpašu individualitāti. Jūsu.


Ādas apdare “Pepper Beige”

 

Divkrāsainā ādas apdare “Pepper Beige” ar gaumīgiem akcentiem ļauj radīt īpaši izsmalcinātu un elegantu auru.

Gaismu un ēnu spēle.

Pateicoties krāsu mijiedarbībai un gaišajām un tumšajām ēnām, Volkswagen ekskluzīvā ādas apdare „Pepper Beige“ automobilī Touareg rada īpašu plašuma izjūtu. Gaišas krāsas ielaidumi durvīs un sēdekļu vidusdaļā kontrastē ar sānu paneļiem Titanium Black krāsā. Netīrumus neuzsūcošā virsma ievērojami atvieglo augstvērtīgās Nappa ādas tīrīšanu, turklāt šis materiāls labāk atstaro saules starus, neļaujot virsmām pārāk uzkarst un saglabājot tās vēsas pat tad, kad gaisa temperatūra ir augsta.


 

Ādas apdare “Dark Burgundy”

 

Ādas apdare “Dark Burgundy” ar augstvērtīgo Nappa ādu Touareg salonā rada izsmalcinātu krāsu kompozīciju.

Neaizmirstama kompozīcija.

Sarkans un melns vienmēr ir bijis pievilcīgs krāsu salikums, kas īpaši izsmalcinātā formā ir redzams ar Volkswagen ekskluzīvo ādas apdari „Dark Burgundy“. Ielaidumi durvīs un sēdekļu vidusdaļā Dark Burgundy krāsā ir lieliski saskaņoti ar sānu paneļiem Titanium Black krāsā. Arī grīdas paklājiņi ir Titanium Black krāsā ar apmalēm, kas pieskaņotas sēdekļu vidusdaļas ādas krāsai. Ādas apdare „Dark Burgundy“ ne tikai izskatās pievilcīgi — ar „Cool Leather“ Nappa ādas apdari sēdekļu virsmas būs vēsas arī vasarā.

 

„Olive Ash Silky Sheen” masīvkoka ielaidumi

 

Piešķiriet Touareg mērinstrumentu panelim, viduskonsolei un durvju apdarei lielāku eleganci ar „Olive Ash Silky Sheen” masīvkoka ielaidumiem.