Jaunais Polo

Uzticams, komfortabls un sportisks.


Pateicoties jaunajam sportiskajam un satriecošajam dizainam, jaunais Polo izskatās pārliecinošāks kā jebkad agrāk. Savukārt plašas personalizēšanas iespējas sniedz piedāvātais papildus aprīkojuma klāsts. Uzlabots ir arī Polo interjers - tagad tajā ir digitālais mērinstrumentu panelis Active Info Display, viedtālruņu induktīvās uzlādes nodalījums, kā arī jaunas informācijas un izklaides sistēmas ar līdz pat 20,3 cm (8 collu) izmēra ekrāniem. Tehniskajā aprīkojumā ietilpst tādas palīgsistēmas kā, piemēram, satiksmes uzraudzības sistēma Front Assist ar gājēju uzraudzības sistēmu, kā arī papildaprīkojumā pieejamie aklo zonu sensori un parkošanās palīgsistēma. Ģimene kļūst plašāka: sportiskus braucējus gaida GTI¹ modelis.
 

 


Jauns dizains.


Vispirms skatienu piesaista izteiktā sānu līnija. Tā stiepjas no priekšējiem spārniem, pāri visām četrām durvīm un ap jaunā Polo aizmugurējo daļu. Pateicoties garajam dzinēja pārsegam ar horizontālajām līnijām, priekšdaļa izskatās dinamiskāka un platāka. Tā sportiskais izskats, kompaktie izmēri un īsā pārkare sniedz maksimālu braukšanas prieka solījumu. 

Papildaprīkojuma komplekti piedāvā plašas personalizēšanas iespējas. Carbon Optic krāsas sporta sēdekļi, spīdīga dekoratīvā apdare dažādās krāsās, melns jumts, sportiski vieglmetāla diski un daudzi citi dizaina elementi ļauj katram izveidot savu unikālo Polo.

 

Vairāk komforta.


Jaunais Polo tagad ir aprīkots ar digitālo mērinstrumentu paneli Active Info Display. Analogo spidometru var arī aizstāt ar kristālskaidro 26 cm (10,25 collu) ekrānu. Tajā tiek attēloti spidometra un odometra rādījumi, kā arī detalizēta informācija par braukšanu, navigācijas karte vai dažādu autovadītāja palīgsistēmu dati. 

Jauno Polo paspilgtina arī jaunas informācijas un izklaides sistēmas. Papildaprīkojumā pieejamie skārienjutīgie ekrāni ar izmēru līdz pat 20,3 cm (8 collas) ir ļoti viegli lietojami. Vēl viena ērta aprīkojuma iezīme ir viedtālruņu induktīvā uzlāde. Kad viedtālrunis tiek ievietots uzglabāšanas nodalījumā, baterijas uzlāde notiek bezvadu režīmā.
 

 

 

 

Standarta aprīkojumā ir iekļauta satiksmes uzraudzības sistēma Front Assist, kas palīdz autovadītājam saglabāt drošu distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Apvienojumā ar gājēju uzraudzības sistēmu tā spēj pamanīt neagaidītus šķēršļus un, iespēju robežās, automātiski nobremzēt automobili. 

Pirmo reizi Polo papildaprīkojumā tiek piedāvāti aklo zonu sensori. Tie brīdina autovadītāju par transportlīdzekļiem aklajās zonās. Vēl viena jauna Polo aprīkojuma iezīme ir Park Assist - visērtākā Volkswagen parkošanās palīgsistēma. Tā ne tikai novieto automobili stāvvietā, autovadītājam pat nepieskaroties stūrei, bet arī palīdz atrast piemērotu stāvvietu.