Caddy
 

Mazais parāda pārliecību.


TDI dzinēji

 
TDI dīzeļdzinēji

TDI dzinēji ir īpaši ekonomiski, jo tiem ir mazs dzinēja darba tilpums, tie aprīkoti ar turbokompresoru un tiešo iesmidzināšanu. Precīzais iesmidzināšanas process, kas notiek augsta spiediena apstākļos, ļauj sadedzināt degvielu vienmērīgi, un tādējādi nodrošina kvalitatīvu dzinēja darbību un samazina degvielas patēriņu. Automašīnai ir ne tikai zems degvielas patēriņš, bet arī zemas uzturēšanas izmaksas.


 

TSI benzīna dzinēji

 
TSI benzīna dzinēji

Tiešā iemidzināšana un turbokompresors padara 1.2 l TSI dzinējus ekonomiskākus un jaudīgākus salīdzinājumā ar citiem benzīna dzinējiem.. Pieejams ar divu dažādu dzinēju jaudu.


 

4MOTION

 
4MOTION piedziņa - jaudīgi un gatavi izaicinājumiem.

Tiklīdz kādam no riteņiem vairs nav saķeres ar ceļa virsmu, nekavējoties ieslēdzas 4MOTION. No šī riteņa jauda tiek pārnesta uz pārējiem riteņiem, kas pārņem tā funkciju, un tādējādi ritenis nespolē.


 

7-pakāpju divsajūgu automātiskā pārnesumkārba

 

7 pārnesumi nodrošina pilnīgi citādas braukšanas sajūtas.


Duālā sajūga pārnesumkārba automātiski nomaina pārnesumu, neradot vilkmes spēka pārtraukumu. Šī automašīna ir pieejama arī ar 4MOTION pilnpiedziņu.


 

Dabasgāzes dzinējs

 

Mazāk piesārņojuma. Zemākas uzturēšanas izmaksas.

Šī alternatīvās degvielas automašīna nodrošina ievērojami zemāku degvielas patēriņu un uzturēšanas izmaksas. Tā arī rada zemu izmešu daudzumu. Caddy EcoFuel pamatā brauc ar dabasgāzi, bet tam ir arī 13 litru benzīna tvertne. 2.0 l EcoFuel dzinējs spēj attīstīt 80 kW (109 ZS).