Caddy
 

NOVATORISKAS VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS.Jaunais Caddy ir piemērots gandrīz jebkurai situācijai. Tam ir plašs novatorisku vadītāja palīgsistēmu klāsts, kas padara braukšanu vēl ērtāku nekā līdz šim. Apkārtnes satiksmes pārraudzības sistēma “Front Assist” ar ārkārtas bremzēšanas sistēmu pilsētā, automātisko pēcsadursmes bremzēšanas sistēmu un adaptīvo kruīza kontroli (ACC) papildaprīkojumā.
 

Atvieglo dzīvi.


"Park Assist"- palīgs automašīnas novietošanai

 
Novietojiet automašīnu precīzi tikai ar vienu pogas spiedienu.

"Park Assist" - palīgs automašīnas novietošanai tiek galā, automašīnu novietojot gan diagonālās, gan paralēlās stāvvietās. Tiklīdz ātrumpārslēgs ievietots atpakaļgaitas pārnesumā, Caddy vadība notiek automātiski. Jūs tikai spiežat gāzes, sajūga un bremžu pedāli.


 

Līkumgaismas

 
Esiet modri visu laiku, arī nogriežoties.

Braucot ar ātrumu 40 km/h vai mazāk, iekšējais miglas lukturis nogriežoties izgaismo ceļa līkumu. Tādējādi ātrāk var tikt pamanīti iespējamie apdraudējumi, kas nodrošina lielāku drošību brauciena laikā.

 

"Park Pilot" - stāvvietā novietošanās sensori

 
Novietojiet automašīnu kā profesionālis.

Braucot atpakaļgaitā, brīdinājuma signāli ziņo, cik tālu automašīna atrodas no šķēršļa. Turklāt uz radio vai radio/ navigācijas sistēmas displeja tiek projicēts attēls, kas norāda attālumu automašīnas aizmugurē. (Optisks displejs: nav pieejams ar "RCD 210" radio sistēmu.)
Aizmugures buferī ir iebūvēti četri automašīnas parkošanas sensori un skaņas brīdinājuma signāls, kas pīkst, novietojot atpakaļgaitā automašīnu stāvvietā.

 

Kruīza kontrole

 
Atlaidiet gāzes pedāli, bet tik un tā nokļūstiet galā ātri.

Sākot no ātruma 30 km/h, kruīza kontrole nodrošinās nemainīgu Jūsu izvēlēto braukšanas ātrumu. Atlaidiet gāzes pedāli un konstantais braukšanas ātrums nodrošinās zemāku degvielas patēriņu.

 

Kalnā braukšanas uzsākšanas asistents

 
Brauciet droši - pat pa kalniem.

Šī sistēma neļauj mašīnai ripot atpakaļgaitā no kalna un palīdz uzsākt braukšanu kalnup. Sistēma ir iekļauta standartaprīkojumā Caddy 4MOTION, Caddy ar BlueMotion Technology un visiem Caddy modeļiem ar duālo sajūga pārnesumkārbu.