Caddy
 

Nonākt galapunktā nenogurušam.


Multifunkcionāla stūre

 
Ērtāka funkciju pārvaldība, vadot automašīnu.

3-spieķu multifunkcionālajai stūrei ar ādas apvalku var regulēt gan augstumu, gan slīpumu. Tā kā tajā ir iebūvēti dažādi slēdzi, automašīnas vadītājs var regulēt radio, radio/ navigācijas sistēmu un mobilo tālruni.
Standartaprīkojumā iekļauto stūri, kam var mainīt augstumu, var regulēt +20 mm/–20 mm slīpuma un +30 mm/–20 mm augstuma diapazonā, tāpēc tā vienmēr atradīsies vadītājam perfekti pielāgotā pozīcijā. Standartaprīkojumā iekļautais stūres pastiprinātājs uzlabo gan manevrētspēju, novietojot automašīnu, gan drošību brauciena laikā.

 

Gaisa kondicionēšana

 
Patīkama temperatūra katrā braucienā.

Gaisa kondicionēšanas sistēma var tikt bezgalīgi regulēta, mašīnas salonā pastāvīgi nodrošinot patīkamu temperatūru.
"Climatronic" gaisa kondicionēšanas sistēma. Šī automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma ar 2 zonu temperatūras kontroli nodrošina, ka salonā pastāvīgi tiek uzturēta vēlamā temperatūra. Sensori fiksē temperatūras maiņas un nodrošina uzstādīto temperatūras līmeni, automātiski regulējot ventilatoru ātrumu un gaisa temperatūru.


 

 

Multifunkcionāli displeji

 
Visa brauciena informācija vienā vietā.

Multifunkcionāls displejs: borta dators rāda aktuālāko informāciju, piemēram, kilometru skaits līdz galamērķim, āra temperatūru, vidējo degvielas patēriņu, kā arī rekomendē vēlamo pārnesumu ekonomiskākam braukšanas režīmam.
Multifunkcionāls displejs "Plus": papildu tām funkcijām, ko nodrošina multifunkcionālais displejs, ar šo displeju var regulēt arī otru dzesētājvielas sildelementu (ja izvēlēts) un "Light and Vision" paketes (ja izvēlēta) elementus. Uz ekrāna tiek atainotas navigācijas sistēmas (ja izvēlēta) virziena bultas un kopā ar speciālu mobilā tālruņa risinājumu, kas arī ir pieejams pēc izvēles, ar displeja palīdzību lietot mobilo tālruni.


 

 

Ventilācija

 
Vairāk svaiga gaisa.

Diagonālā ventilācija. Pasīvā ventilācija caur jumta ventilatoru un ventilācijas sistēmu labajā pusē ar spraugām, kas nodrošina optimālu kravas nodalījuma ventilēšanu.
Jumta ventilators. Četri atvērumi nodrošina pastāvīgu gaisa cirkulāciju, tādējādi dzesējot gaisu kravas nodalījumā. Ventilāciju darbina elektrisks motors.