Caddy
 

Daudz vietas un ļoti variabls.


Kravas nodalījums

 

Šis kravas nodalījums nespēj vien sagaidīt tikt piekrauts ar mantām.
 

Caddy Kasten ir ļoti plašs kravas nodalījums, kura tilpums ir 3.2 m3, kā arī ērta piekļuve no priekšējā pasažiera puses caur 70 cm platām bīdāmajām durvīm - starp citu, platākajām savā klasē. Materiālus un priekšmetus ātri un ērti var iekraut pa pakaļējo bortu vai arī aizmugures divviru durvīm. Pēc pasūtījuma Caddy Kasten var tikt aprīkots arī ar otrām bīdāmajām durvīm vadītāja pusē.

 

 

Flex Seat Plus pakete

 

Īsā laikā daudz vietas.

Izvēles Flex Plus sēdekļu pakete: priekšējā pasažiera sēdekli var ielocīt kāju nodalījumā un šķērssienu pagriezt. Šādā veidā iegūst garāku kravas nodalījuma telpu, kas ļauj ērti tajā ievietot garas un neregulāras formas kravas. Caddy Kasten maksimālais kravas telpas garums ir 2600 mm, bet Caddy Maxi Kasten - 3070 mm.

 

Slēdzams cimdu nodalījums

 

Drošs un neredzams.

Pēc pasūtījuma cimdu nodalījums var tikt aprīkots ar slēdzi, kas ļaus tajā droši un neredzami uzglabāt dokumentus un mazus priekšmetus. Labākai redzamībai cimdu nodalījumā ir arī iebūvēta lampiņa. Pēc nepieciešamības cimdu nodalījumā var iebūvēt gaisa kondicionētāju, kas nodrošinās tajā gaisa dzesināšanu. šajā gadījumā slēdzams cimdu nodalījums ir iekļauts standartaprīkojumā.

 

"Robust" salona apdare

 

Stingrs un gatavs pārvalks.

Īpaši izturīgais un nedilstošais pārvalka materiāls neļaus tajā uzsākties mitrumam un netīrumiem. Augstās kvalitātes materiāla dēļ tas ir arī viegli kopjams.

 

Starpsienas

 

Notur lietas tur, kur tām jābūt.

Jūs varat pastāvīgi uzmanīt kravu, skatoties caur fiksētās starpsienas logu.
Fiksētā, pilnā starpsiena, nošķir kabīni no kravas nodalījuma un nodrošina augsta līmeņa pasīvu aizsardzību. Tā ir cieši piestiprināta ar bultām pie automašīnas karkasa un atbilst DIN 75410-3 standartam.


 

Grīda

 

Pasargā no skrāpējumiem, mitruma un netīrumiem.

Kasten kravas nodalījums var tikt aprīkots ar fiksētu koka grīdas segumu, kam uzklāta pretslīdēšanas virsma. Laminētais koka grīdas segums ir ūdensnecaurlaidīgs un aizsargā grīdu no bojājumiem.
Kravas/ pasažieru nodalījumā var tikt ieklāts arī gumijas segums. Tas noklāj visu kravas nodalījumu un var tikt viegli noslaucīts.
 

 

Transportēšanas aizsargpakete

 

Vienkārši nodrošinieties ar trīs aizsardzības risinājumiem.

Tā kā automašīnā ir gan koka grīdas segums un iebūvētas iekraušanas sliedes, kravas nodalījumā krava būs drošībā. Kravas nodalījuma oderējums sniedzas līdz pat jumta rāmim, lai pasargātu sānu paneļus no iespiedumiem un skrāpējumiem.


 

Pasažieru nodalījuma variācijas

 

Salona izkārtojumu var piemērot Jūsu vajadzībām.
 

Maināms pasažieru nodalījums. Caddy ar īso riteņu bāzi ir 750 litru bagāžas nodalījums. To var palielināt līdz 2852 litriem, divreiz nolokot otro sēdekļu rindu, savukārt, izņemot otro sēdekļu rindu, bagāžas nodalījuma tilpumu var palielināt līdz 3030 litriem. Automašīnas Caddy Maxi ar divām sēdekļu rindām pasažieru nodalījumā ir 530 litru bagāžas nodalījums. Izņemot trešo sēdekļu rindu, bagāžas nodalījumu var palielināt līdz 1350 litriem, savukārt izņemot trešo rindu - līdz 3880 litriem.
Divreiz nolokāma un izņemama otrā sēdekļu rinda. Sēdeklim vispirms var nolaist atzveltni, bet pēc tam to var nolocīt uz priekšu. Divreiz nolokot sēdekli, iespējams palielināt bagāžas nodalījuma telpu. Ja nepieciešams, sēdekļu rindu var arī pilnībā izņemt no automašīnas. Veicot pāris vienkāršas darbības, Jūs iegūsiet vairāk telpas mantu pārvadāšanai.


 

 

ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājumi

 

Bērnu drošība pirmajā vietā.
 

Bērnu sēdeklīši ir ērti piestiprināmi pie automašīnas karkasa standarta ISOFIX stiprinājuma punktos. Tie atrodami aiz rāvējslēdzēja uz trīsvietīgā pasažieru sēdekļa ārējiem sēdekļiem.

 

Pielāgots kravas nodalījums

 

Šajā automašīnā nekad nebūs nekārtība.

Divas kabatas otrās sēdekļu rindas kāju nodalījumā papildina pārdomāto uzglabāšanas koncepciju pasažieru sēdvietu daļā. Arī uz bagāžas nodalījuma pārsega, kas ir iekļauts standartaprīkojumā sākot no Trendline, var novietot priekšmetus un mantas. Lai atvieglotu bagāžas iekraušanu, atvienojot stiprinājumu, kas atrodas bagāžas nodalījumā, pārsegu var noņemt.


 

 

Ādas apdares elementi

 

Ievērojami vairāk komforta.

Automašīnas stūre, ātrumpārslēgs un tā apvalks, kā arī stāvbremzes rokturis var tikt pārvilkti ar ādas apvalku.

 

Viduskonsole

 

Viss nepieciešamais rokas stiepiena attālumā.

Vidus konsolē iebūvēts uzglabāšanas nodalījums ar vāciņu un krūzīšu turētājiem priekšā, kā arī vienu krūzīšu turētāju, divām ventilatora lūkām un 12 V kontaktligzdu aizmugurē.

 

Logi

 

Vairāk svaiga gaisa, nekādu ziņkārīgu acu skatienu.

Vadītāja un priekšējā pasažiera puses bīdāmās durvis iespējams aprīkot ar elektroniski nolaižamu logu, kas ir ērti atverams un aizverams.
Izvēles sānu un aizmugures logi pasažieru nodalījumā ir aptumšoti (tumšs plēves pārklājums), lai pasargātu salonu no ziņkārīgiem acu skatieniem un nodrošinātu ideālu aizsardzību pret saules starojumu.