Caddy
 

Pārliecinoša braukšana.


"Light and Vision" pakete

 
Drošāks brauciens sarežģītos apstākļos.

Lai Jūs neapžilbtu, atpakaļskata spogulis automātiski kļūst tumšāks. Tiklīdz satumst, sensors automātiski ieslēdz priekšējās gaismas, kā arī atbilstoši lietus intensitātei regulē logu tīrītāju ātrumu.

 

Kravas nostiprināšana

 
Viss atrodas savās vietās.

Sadalošais tīkls, kas pieejams pēc izvēles, nodrošina pasīvu aizsardzību pret bagāžas mantām, kas var izkustēties no vietas strauji bremzējot. To var piestiprināt pie stiprinājuma punktiem aiz centrālā un aizmugurējā statņa un salocīt, kad tas nav vajadzīgs.
Lai krava būtu droši nostiprināta, Caddy standartaprīkojumā kravas nodalījumā ir četras stiprinājumu cilpas, bet Caddy Maxi - sešas. 
Aizsargrežģis. Masīvs tērauda režģis pasargās aizmugures divviru durvju stiklus, pārvadājot smagus un neregulāras formas priekšmetus. Tas darbojas arī kā preventīvs risinājums pret ielaušanos kravas nodalījumā.
Stiprinājumu cilpas. Caddy Kasten standartaprīkojumā ir sešas stiprinājumu cilpas, bet Caddy Maxi Kasten - astoņas.
Aizsargreliņi. Masīvi metāla reliņi var tikt uzstādīti pie sānu paneļiem. Šādā veidā krava pie tiem tiek droši nostiprināta ar elastīgām siksnām. 

 

Pretaizdzīšanas signalizācija

 
Uzticama aizsardzība pret nelūgtiem viesiem.

Salona iekšpusē ir uzstādīti sensori - tiklīdz tie fiksē kustību, atskan rezerves taures signāls, kas brīdina par zādzības mēģinājumu.

 
 

Gaisa drošības spilveni

 
Visaptveroša aizsardzība visiem gadījumiem.

Visiem modeļiem standartaprīkojumā ir iekļauts gaisa spilvens vadītāja pusē. Caddy Kasten pēc izvēles pieejams izslēdzams priekšējā pasažiera gaisa spilvens. Pēc izvēles pieejami arī sānu/ galvas/ krūškurvja gaisa spilveni, kas pasargā automašīnas vadītāju un pasažieri sānu sadursmes gadījumā.

 

Miglas lukturi

 
Laba redzamība pat sliktos laika apstākļos.

Miglas lukturi nodrošina labu redzamību sliktos laikapstākļos, smalka lietus un miglas laikā, un tādējādi - augstu drošības līmeni.