Caddy
 

Lai viss saskan.


Bagāžas šķērsstieņi

 
Mantām, kas neietilpst automašīnā.

Uz bagāžas škērsstieņiem viss var tikt droši pārvadāts. Sērfa dēļa, slēpju vai kajaka turētāji tiek piestiprināti pie slēdzamā pamata šķērsstieņa.
Pamata šķērsstieņi ar jumta kasti. Jumta kaste ir aprīkota ar stiprinājumiem, kas ļauj to vienkārši un ātri nostiprināt. To var atvērt no abām pusēm un aizslēgt ar 3-staru centrālo atslēgu. Jumta kastes pieejamas ar 310 l, 340 l vai 460 l ietilpību.
Praktiskais velosipēdu turētājs uz automašīnas aizmugures durvīm. Tas ir izgatavots no alumīnija profila un uz tā var novietot līdz pat trim velosipēdiem. Tas pieejams gatavā veidā, un tāpēc ir ērti uzstādāms. Lai gan turētājs ir piestiprināts pie aizmugures durvīm, tas netraucē tās atvērt un aizvērt (bez velosipēda uz tā). Turētāja svars: 13 kg; maksimālā celtspēja: 45 kg. Turētājs ir piestiprināts ar stiprinājumu, kas apgrūtina tā nozagšanu.


 

 

Bagāžas tīkls

 
Lielāka drošība brauciena laikā.

Nesaplēšamais bagāžas tīkliņš, kas nav iekļauts standartaprīkojumā, lieliski noder maza līdz vidēja izmēra lietām. Tīkliņu vienkārši nostiprina ar āķīšiem pie stiprinājumu cilpām (iekļautas standartaprīkojumā) bagāžas nodalījumā, un tādējādi mantas tiek stabili nostiprinātas.

 

Kravas nostiprināšanas tīkls

 
Nostipriniet priekšmetus kravas nodalījumā vēl labāk.

Ar neilona un tērauda tīkliņa un masīvo stiprinājuma cilpu kravas nodalījuma grīdā palīdzību smagi priekšmeti var tikt viegli nostiprināti saskaņā ar DIN un EN standartu prasībām.

 

Salokāna uzglabāžanas kabata

 
Neticami ietilpīgi.

Šī auduma soma iepirkumiem, dokumentiem vai rotaļlietām var tikt praktiski piekrauta un ir ērti izslaukāma. To var cieši un droši piestiprināt pie standartaprīkojumā iekļautajām stiprinājuma cilpām bagāžas nodalījumā.

 

Bērnu sēdeklītis

 
Jūsu bērni brauks ērti un droši.

Bobsy G0-1 ISOFIX. Bērniem līdz 18 kg (vai aptuveni līdz 4,5 gadu vecumam). Sēdeklītim var regulēt drošības jostu augstumu, tam ir fiksējama sēžamā daļa, un ar ISOFIX tas ir cieši piestiprināts pie automašīnas virsbūves. Pamata rāmji ir pieejami atsevišķi.

 

Sliekšņu aizsargs

 
Aizsargkārta uz sliekšņa nodrošina ideālu aizsardzību.

Cietā aizsargkārta uz priekšas un aizmugures durvju sliekšņa neļauj noskrāpēt un sabojāt krāsu.