Aprīkojums

Bīdāms/paceļams panorāmas jumtsIzbaudiet skatu uz apkārtni.

Vēl vairāk plašuma: pēc izvēles pieejamo jaunā Tiguan bīdāmo/paceļamo panorāmas jumtu var izmantot, lai ļautu salonā ieplūst gaismai. Nospiediet pogu, un salonā iekļūs arī svaigs gaiss: vai nu paceliet tikai jumta priekšējo daļu vai atveriet to tik plati, cik vēlaties. Bīdāmais/paceļamais panorāmas jumts nodrošina arī īpašas priekšrocības tumsā: salonā ir integrēts patīkami vājināts apgaismojums, kas tiek pastiprināts, kad durvis atveras, tādējādi saskatīt salona elementus ir vieglāk.

 Apgaismojums


Skaidrs un nevainojams.

Highline aprīkojuma variantstandarta tehnoloģijā ir iekļauti lieliski priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju. LED lukturi nodrošina īpaši daudz gaismas, ilgi kalpo un taupa enerģiju. Ir pieejamas arī citas standarta LED aizmugurējo lukturu alternatīvas — tumšā nokrāsā vai ar 3D efektu —, kas rada vēl sportiskāku iespaidu.

 

 


Virsbūves dizains

Neticami jaudīgs.

 

Dinamiskas proporcijas, izteiksmīga priekšpuse un jaudīga aizmugure — jaunais Tiguan ir kompakts, tomēr nepaliks nepamanīts. Lieliskā radiatora režģa dizains papildina pašpārliecinātu siluetu. Automašīnas sāni tiek izcelti ar spilgtām līnijām. Tiguan Highline daļēji krāsotais buferis un hromētās joslas automašīnas aizmugurē un uz ventilācijas režģa rada īpaši pašpārliecinātu un izsmalcinātu iespaidu. Standarta komplektācijā ir iekļauti jumta reliņi, kuriem var piestiprināt jumta kasti. Ir pieejams plašs krāsas apdares veidu klāsts, tostarp metāliskie toņi, piemēram „Ruby Red”, „Tungsten Silver”, “Atlantic Blue” vai elegantais "Deep Black Pearl Effect” — atrast sev piemērotāko apdari būs vienkārši.
 

Salona dizains
 

Iespaidīgs aprīkojums.

 

 

Jaunā Tiguan pašpārliecināto dizainu papildina augstas kvalitātes materiāli salonā. Skatienu piesaista harmoniskais dizains, kas izceļas ar skaidru izkārtojumu un automašīnas vadītāja vajadzībām piemērotu salonu. Pasažieriem jaunajā Tiguan ir daudz vietas kājām automašīnas priekšpusē un aizmugurē. Visu trīs aprīkojuma variantu standarta komplektācijā ir iekļauti glīti ielaidumi. Trendline sēdekļiem ir „Microdots” apdare, Comfortline ir iespaidīga “Rhombus” auduma apdare, savukārt Highline ir „ArtVelour” mikroflīsa apdare. Pēc izvēles ir pieejama arī sēdekļu ādas apdare „Vienna”. 


Patīkams apgaismojums


Omulīgs spīdums.
 

Jaunā Tiguan patīkamais apgaismojums, kas ir iekļauts Highline standarta komplektācijā, nevainojami izgaismo kvalitatīvo salonu. Apgaismojuma koncepcijā ir iekļauti izgaismoti durvju sliekšņi un dekoratīvā apdare automašīnas priekšpusē un aizmugurē. Koncepciju papildina apgaismoti durvju rukturi, spoguļi un salona apakšdaļa. Visos salona gaismas elementos ir iekļauta moderna LED tehnoloģija. Ja izvēlēsities arī bīdāmo/paceļamo panorāmas jumtu, varēsit izmantot arī pielāgojamu griestu apgaismojumu.

 

Diski


Lieliska stāja.

Varat izmantot lietos diskus, lai pielāgotu jauno Tiguan savai gaumei. Tiguan Trendline un Comfortline standarta komplektācijā jau ir iekļauti pievilcīgi 17 collu lietie diski. Tiguan Highline ir aprīkots ar "Kingston” lietajiem diskiem (lielums: 7 J x 18). Jūs varat izvēlēties arī diskus ar lielāku diametru, piemēram, “Victoria Falls” diskus (7 J x 19) vai 20 collu “Kapstadt” lietos diskus Sterling Silver vai Grey Metallic tonī.

 
 

4MOTIONDroša saķere.
 

Jaunajā Tiguan pēc izvēles ir pieejama 4MOTION tehnoloģija. 4MOTION nodrošina modernu, pastāvīgu četru riteņu piedziņu, kas sadala piedziņas spēku katram ritenim atbilstoši situācijai. Tādējādi tiek panākta optimāla saķere, vienmērīgi griežot riteņus. 4MOTION tehnoloģija lieliski darbojas uz jebkuras virsmas, kā arī palīdz noturēt transportlīdzekli uz ceļa sarežģītos apstākļos vai lielā ātrumā.

 4MOTION aktīvā kontroleLieliska saskaņa.
 

Ja izvēlēsities kādu no 4MOTION dzinējiem, brauciens ar jauno Tiguan būs patīkams jebkādos laika apstākļos un uz jebkuras virsmas. 4MOTION aktīvā kontrole, kuru var ērti vadīt, izmantojot slēdzi ar grozāma kloķa un pogas funkciju, nodrošina iespēju pielāgot visas salona sistēmas konkrētiem apstākļiem. Varat izvēlēties kādu no četriem braukšanas režīmiem: “Snow”, “Offroad”, “Offroad Individual” un “Onroad”. Sistēma mijiedarbojas ar palīgsistēmu braukšanas uzsākšanai uz stāvas virsmas, palīgsistēmu braukšanai lejup no stāvas virsmas, elektronisko stabilizācijas programmu un elektronisko diferenciāļa slēdzi. Atkarībā no atlasītā braukšanas profila tiek modificētas braukšanas īpatnības, piemēram, gāzes pedāļa darbības, pārnesuma pārslēgšana, dzinēja bremzes, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai uz stāvas virsmas un bloķēšanas palīgsistēma. Rezultāts ir vēl bezrūpīgāka braukšanas pieredze arī sniega apstākļos un uz ceļiem bez seguma.

 

 

Interaktīvs informatīvais ekrānsĪstā tehnoloģija.

Jaunajā Tiguan pēc izvēles ir pieejams interaktīvs informatīvais ekrāns. To var izmantot, lai dažādos veidos parādītu svarīgus datus lielā krāsu ekrānā. Varat izmantot dažādus informācijas profilus, lai pielāgotu parādāmos datus konkrētai braukšanas situācijai. Tādējādi jūs varat piekļūt ne tikai tradicionāli pieejamai informācijai, piemēram, tahometram, spidometram un odometram, bet arī citiem datiem par transportlīdzekli, informācijai par degvielas patēriņu un navigācijas sistēmas datiem. Pēc izvēles pieejamo daudzfunkcionālo stūri var izmantot, lai ātri un vienkārši atlasītu profilus. Visa informācija interaktīvajā informatīvajā ekrānā tiek sadalīta trīs daļās: kreisā mala, centrālais ekrāns un labā mala. Ja jūsu Tiguan ir aprīkots ar 4MOTION piedziņu un Volkswagen navigācijas sistēmu, atsevišķā bezceļa apstākļu skatā varat piekļūt arī stūres leņķa ekrānam un digitālajam kompasam.

 Bagāžas nodalījums


Pārdomāts risinājums.
 

Jaunā Tiguan bagāžas nodalījuma ietilpība ir vairāk nekā 600 litri. Vēl vairāk vietas bagāžas nodalījumā var iegūt, izmantojot standarta komplektācijā iekļauto asimetriski nolokāmo aizmugurējo sēdekli, kuru var pielāgot par 18 cm. Arī pēc izvēles pieejama maināma bagāžas nodalījuma grīda nodrošina papildu pielāgošanas opcijas. Varat izmantot arī noderīgo “Easy Open” funkciju: ja nesat smagu vai apjomīgu bagāžu, vienkārši palieciet pēdu zem automašīnas aizmugurējās daļas, un bagāžas nodalījuma durvis tiks atvērtas automātiski. Lai izmantotu šo funkciju, jums ir jānēsā līdzi automašīnas atslēga.