Passat Alltrack

 

Izturība, kas pārliecina.


Dodieties izbraucienā pa neierastākiem ceļiem: paaugstinātais klīrenss nodrošina arī to, ka Passat Alltrack spēj pārliecinoši tikt galā pat uz bezceļiem. Tā dotības vizuāli apliecina izteiksmīgie, sportiskie, apvidus automobiļa stilā veidotie bamperi, melnais spoileris un sliekšņu pagarinājumi. Skatoties uz to no priekšpuses, īpaši izceļas standartaprīkojumā iekļautie priekšējie miglas lukturi un ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari ar matēta hroma apdari. Automobiļa aizmugurē uzmanību piesaista spīdīga trapeces formas izpūtēja uzgaļa apdare abās pusēs. Alltrack logotipi uz radiatora režģa, spārniem un bagāžas nodalījuma durvīm, kā arī anodētie jumta reliņi liecina, ka liela uzmanība ir pievērsta pat vismazākajām detaļām.

 


Priekšējie lukturi
 

Mirdzošs, izteiksmīgs dizains.
 

Tie izgaismo nakti. Un dienas laikā pārsteidz ar savu dinamisko dizainu, jo lieliski saplūst ar Passat Alltrack priekšdaļas formām. Standartaprīkojumā iekļautie priekšējie miglas lukturi nodrošina skaidru redzamību sliktos laikapstākļos un izceļ automobiļa sportiskās formas.
 

Papildaprīkojumā ir pieejami arī priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju: LED priekšējie lukturi ar dienas braukšanas gaismām vai LED priekšējie lukturi ar pagriezienu gaismām un LED dienas braukšanas gaismām. LED priekšējo lukturu priekšrocības ir to zemais elektroenerģijas patēriņš, kā arī ilgais kalpošanas mūžs un dienasgaismai līdzīgā krāsa.

 

Diski
 

Četri diski. Nebeidzamas iespējas. 

Neuztraucieties par to, kāds ceļš jūs sagaida — standartaprīkojumā iekļautie 17 collu vieglmetāla diski Ancona izvedīs jūs cauri pilsētas ielām un grūti izbraucamiem ceļiem ar stilu. Matētās melnās krāsas riteņu arkas aizsargās virsbūvi no atlecošiem akmeņiem. Volkswagen papildaprīkojumā ir pieejami arī 18 collu vieglmetāla diski Kalamata, kā arī iespaidīgi 19 collu vieglmetāla diski Albertville. Visi iepriekš minētie diski ir paredzēti īpaši Passat Alltrack.