Passat
 

Palīgsistēmas

 

Papildus jau sen ieviestām autovadītāja palīgsistēmām jaunais Passat ir aprīkots ar vairākām jaunām un vēl progresīvākām palīgsistēmām, kas ievērojami uzlabo komfortu un ērtības.

Sistemātiski uzlabojumi.

Jaunajā Passat debitē daudzas jaunas sistēmas.

Satiksmes uzraudzības sistēma "Front Assist" ar ārkārtas bremzēšanas funkciju pilsētā un gājēju uzraudzības funkciju brīdina autovadītāju par citiem transportlīdzekļiem un gājējiem. Nepieciešamības gadījumā sistēma pat aktivizē bremzes. Pieejamas kā papildaprīkojums Passat Trendline apdares versijā, standartaprīkojums Comfortline un augstākās apdares versijās.

Lieliskas priekšrocības sniedz apkārtnes skata sistēma “Area View” ar četrām kamerām, kuras paplašina autovadītāja redzes leņķi manevrēšanas laikā, piemēram, izbraucot no stāvvietas ar ierobežotu redzamību.

Savukārt papildaprīkojumā pieejamā piekabes palīgsistēma “Trailer Assist” padara braukšanu ar piekabi atpakaļgaitā par tīro "bērnu spēlīti" pat iesācējiem. Viss, kas autovadītājam jādara — jāizvēlas virziens un jākontrolē akseleratora un bremžu pedālis. Par stūrēšanu parūpēsies piekabes palīgsistēma.