Passat
 

Komunikācija

 

Mobilā tālruņa saskarne, interneta savienojums ar Car-Net un viedtālruņa vadības centrs ar MirrorLink™: ar pareizo aprīkojumu jauno Passat iespējams padarīt par komunikācijas ekspertu.

Optimāla savienojamība.

Jaunais Passat ievērojami atvieglo komunikāciju. Lai nodrošinātu optimālu uztveršanu, papildaprīkojumā pieejamā „Comfort” un „Premium” mobilā tālruņa saskarne ir savienota ar ārējo antenu.

Car-Net*) pakalpojumu komplekts Guide&Inform ar interneta palīdzību nodrošina jaunākās informācijas pieejamību. Šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma nodrošina navigāciju ar detalizētiem satelītuzņēmumiem un Google Street View® attēliem ar 360° skatu. Tāpat tiešsaistes datus ir iespējams izmantot, lai iegūtu informāciju par apskates objektiem, degvielas uzpildes stacijām vai labiem restorāniem izvēlētajā maršrutā.

MirrorLink™ ir pilnīgi jauna sistēma, kas ļauj attēlot atsevišķas īpaši izstrādātas un sertificētas viedtālruņa lietojumprogrammas radio displejā. To vidū ir vairākas praktiskas lietojumprogrammas, kas ļauj uzlabot braukšanas stilu, tādā veidā, piemēram, samazinot degvielas patēriņu vai uzlabojot drošību.


*) Lejupielādējot datus internetā, atsevišķi tarifu plāni vai atrašanās ārzemēs var radīt papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšana). Car-Net pakalpojumu izmantošanas laikā lejupielādētā datu apjoma dēļ mēs iesakām vienoties ar Jūsu mobilo sakaru operatoru par datu plānu! Car-Net pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var būt atšķirīga. Plašāka informācija par Car-Net pieejama tīmekļa vietnē http://www.volkswagen.com/Car-Net un pie vietējā Volkswagen dīlera. Informācija par mobilo sakaru tarifiem pieejama pie Jūsu mobilo sakaru operatora