Passat
 

Informācijas un izklaides sistēmas

 

Informācijas un izklaides sistēmu klāsts ir tik pilnīgs, ka Jums nepietrūks nekā. Piemēram, automobilī būs iespējams izbaudīt pat koncerta cienīgu skaņas kvalitāti.

Informētība un iedvesma.

Plašajā informācijas un izklaides sistēmu klāstā Jūs atradīsiet ideālo kompanjonu saviem ceļojumiem neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešama pieslēgvieta Jūsu viedtālrunim vai MP3 atskaņotājam, vēlaties klausīties savu CD kolekciju vai būt informēti par visiem jaunākajiem notikumiem. Pateicoties skārienekrāna dizainam un papildaprīkojumā pieejamajai balss vadībai, visas sistēmas ir arī viegli vadāmas. Radio/navigācijas sistēmai „Discover Pro” balss vadība pat ir iekļauta standartaprīkojumā.

Mūzikas pazinēji visā pasaulē ir iecienījuši dāņu skaļruņu ražotāja „DYNAUDIO” izstrādājumus. Jauno Passat ir iespējams pasūtīt komplektācijā ar skaņas sistēmu „DYNAUDIO Confidence”, kuras desmit skaļruņi ir ideāli pielāgoti automobiļa salona formām. Pateicoties centrālajam skaļrunim, zemo frekvenču skaļrunim un digitālajam 10 kanālu pastiprinātājam, sistēma ar 700 vatu jaudu nodrošina nevainojamu skaņu, savukārt dinamiskā trokšņa kompensēšanas sistēma rūpējas par to, lai citas skaņas tai praktiski netraucētu.

Radio un navigācijas sistēmas vadību īpaši atvieglo papildaprīkojumā pieejamā „Volkswagen Media Control” sistēma. Tā pārslēdz Jūsu iPad vai Android planšetdatoru uz tālvadības režīmu, piemēram, ar īpašu lietojumprogrammu palīdzību ļaujot aizmugurē sēdošajiem pasažieriem izvēlēties mūziku vai plānot maršrutus.