Passat
 

Dinamika

 

Jaunajam Passat pieejama virkne efektīvu dzinēju. Ja vēlaties, varat izvēlēties arī īpaši sportisku šasiju un stūres sistēmu.

Izsmalcinātas braukšanas īpašības.

Straujš progress apvienojumā ar plūstošu braucienu un optimālu amortizāciju: virkne inovatīvu sistēmu padara jauno Passat par automobili, ar kuru ir patīkami braukt. Pateicoties BlueMotion Technology ar bremžu enerģijas rekuperāciju un Start-Stop sistēmu, tas pārliecina arī ar izcilu degvielas ekonomiju.

Viena no iespaidīgākajām degvielu taupošajām sistēmām ir 1,4 l TSI ACT dzinējs ar 110 kW (150 Zs) jaudu*). Kad ir nepieciešama mazāka jauda, aktīvā cilindru vadības sistēma ACT vienkārši atslēdz divus cilindrus.

Standarta, komforta vai sporta: Passat vadāmību iespējams pielāgot, mainot amortizatoru iestatījumus tikai ar vienu pogu. Papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā šasijas vadības sistēma ļauj pielāgot šasiju Jūsu personīgajam braukšanas stilam. Elektriski regulējamie amortizatori automātiski pielāgojas ceļa segumam un braukšanas apstākļiem vienā acumirklī.

Progresīvā stūres sistēma, kura arī pieejama papildaprīkojumā, atvieglo manevrēšanu un vienlaikus nodrošina precīzāku stūres vadību, braucot ar lielu ātrumu. Tas nozīmē, ka autovadītājam ir iespēja baudīt precīzāku vadāmību uz līkumotiem ceļiem un vieglāku stūrēšanu, braucot ar mazāku ātrumu.


*) Degvielas patēriņš pilsētā: 6,0–6,1 l/100 km, ārpus pilsētas: 4,3–4,4 l/100 km, kombinētajā ciklā: 4,9–5,0 l/100 km. CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 115–116 g/km. Efektivitātes klase: A–B.