Passat
 

Aktīvais informācijas displejs

 

Aktīvais informācijas displejs ar vairākiem jauniem informācijas profiliem mērinstrumentu panelī rūpējas par to, lai visa svarīgākā informācija būtu viegli uztverama un atrastos tieši autovadītāja acu priekšā.

Aktīvais informācijas displejs

Volkswagen aktīvais informācijas displejs ir jauna funkcija, kas pieejama papildaprīkojumā. Tas ļauj izbaudīt mērinstrumentu paneļa priekšrocības augstas izšķirtspējas 12,3 collu TFT krāsu ekrānā. Dažādās informācijas sadaļas ļauj koncentrēties uz nepieciešamo informāciju, kas tiek attēlota mērinstrumentu panelī kopā ar tādiem elementiem kā tahometrs, spidometrs un odometrs. Informācijas sadaļas iespējams izvēlēties ļoti ātri un vienkārši ar multifunkcionālo stūri, kas ir iekļauta Passat Comfortline un Highline standartaprīkojumā.

Piemēram, Jūs varat izvēlēties detalizētu braukšanas informācijas attēlojumu vai autovadītāja palīgsistēmu vizuālu attēlojumu. Bet apvienojumā ar navigācijas sistēmu „Discover Pro” navigācijas karti iespējams attēlot pašā displeja centrā.

Pārdomātā koncepcija nodrošina skaidru un daudzpusīgu informācijas attēlojumu, vienlaikus ļaujot optimāli izmantot brīvo vietu. Tas ļauj mērinstrumentu vidusdaļā izvietot papildu informācijas elementus