Golf Sportsvan

 

Novatoriskas piedziņas sistēmas.

Golf Sportsvan piedāvā dažādus piedziņas veidus, kuriem ir viena kopīga iezīme — maksimāls braukšanas prieks apvienojumā ar zemu degvielas patēriņu un izcili zemiem izmešu rādītājiem.


TSI

 

Izcila degvielas ekonomija un plašas iespējas — jaunie, efektīvie Golf Sportsvan TSI dzinēji.

Jaudīgi un taupīgi.

Liela vilktspēja, augsts griezes moments, zems degvielas patēriņš – neskatoties uz mazo darba tilpumu, Golf Sportsvan TSI benzīna dzinēji piedāvā izcilu veiktspēju, kas padara braukšanu ar šo automobili īpaši patīkamu. Ar jaunākās paaudzes dzinējiem degvielu iespējams ietaupīt pat vēl vairāk. Tādēļ nešauboties var teikt, ka šie ir patiešām efektīvi dzinēji.

 

TDI

 

Izcila jauda un tik niecīgs izmešu daudzums — Golf Sportsvan jaunākās paaudzes TDI dzinēji.

Zems izmešu līmenis, iespaidīgas emocijas.

Neierobežots braukšanas prieks, pateicoties ekonomiskiem dzinējiem ar lielu vilktspēju, kas pazīstami pēc trim burtiem – TDI. Apzīmējums TDI daudzās valstīs ir Volkswagen AG reģistrēta prečzīme; tas tiek izmantots uz dīzeļdzinēju modeļiem, kas aprīkoti ar tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu un turbokompresoru. Modernā common-rail dīzeļdegvielas iesmidzināšanas sistēma uztur nemainīgu spiedienu un vienmēr nodrošina maksimālu jaudu, vienlaikus saglabājot zemu degvielas patēriņu. Pateicoties augstajam griezes momentam, TDI dzinēji automobiļi Golf Sportsvan nodrošina arī sportisku braukšanas stilu.

 

BlueMotion Technology

 

Ekonomijai apvienojumā ar komfortu un dinamiku ir arī nosaukums: BlueMotion Technology.

Atļauja taupīt.

Lai samazinātu degvielas patēriņu un izmešu līmeni, tiek darīts viss iespējamais – Volkswagen automobiļos ar BlueMotion Technology īpaša uzmanība tiek pievērsta komforta un dinamisma apvienošanai ar ekonomiju. Šajā ziņā īpaši ievērojama ir rekuperācijas sistēma bremzēšanas enerģijas novadīšanai atpakaļ uz akumulatoru. Degvielu taupīt palīdz arī efektīva dzinēja pārvaldība ar pārveidotu programmatūru un zemāks tukšgaitas ātrums. Lai vēl vairāk uzlabotu aerodinamiku, daudz kas ir darīts arī, piemēram, automobiļa apakšdaļas zonā un ap radiatora režģi. BlueMotion Technology klāstā, kas veidots, lai padarītu braukšanu īpaši ekonomisku, vienlaikus samazinot izmešu līmeni, ietilpst arī lielāka augstāko pārnesumu attiecība un zemas rites pretestības riepas.

 

Adaptīvā šasijas kontrole DCC

 

Pārliecinoši sportisks brauciens un nevainojams komforts — papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā šasijas kontrole DCC ļauj pielāgot šasiju Jūsu vēlmēm.

Brauciet, baudot uzlabotu saķeri ar ceļu.

Papildaprīkojumā pieejamā šasijas kontrole DCC ļauj konfigurēt šasiju, lai tā atbilstu Jūsu vēlmēm un braukšanas situācijai. Šasijas konfigurāciju var viegli kontrolēt, izmantojot braukšanas īpašību izvēles funkciju, kas piedāvā standarta, komforta un sportiskas gaitas īpašības. Elektriski regulējamie amortizatori automātiski pielāgojas procesa laikā. Adaptīvā šasijas kontrole DCC pastāvīgi reaģē uz mainīgajiem braukšanas apstākļiem, ņemot vērā arī bremzēšanu, stūrēšanu un paātrinājumu. Amortizatoru kompresijas un atsitienu līmenis tiek regulēts katram ritenim atsevišķi vienā acumirklī. Uzlabojiet sava Golf Sportsvan vadāmības īpašības, kā arī piešķiriet sportiskāku izskatu, kombinācijā ar adaptīvo šasijas kontroli DCC pazeminot virsbūvi par aptuveni 10 mm.

 

Braukšanas režīma izvēle

 

Jūsu individuālā braukšanas stila saglabāšana automobiļa atmiņā — braukšanas režīma izvēles funkcija ļauj saglabāt Jums vēlamos braukšanas iestatījumus.

Katrs autovadītājs ir citāds.

Ar papildaprīkojumā pieejamo braukšanas īpašību izvēles funkciju aprīkots Golf Sportsvan  spēj viegli pielāgoties Jūsu braukšanas stilam un prasībām. Jums vien caur papildaprīkojumā pieejamās navigācijas sistēmas skārienekrānu jāizvēlas nepieciešamais braukšanas īpašību profils – no ļoti ekonomiskas braukšanas līdz īpaši sportiskām gaitas īpašībām. Papildus dzinēja, stūres un transmisijas pielāgošanai iespējams veikt arī personīgos uzstādījumus un saglabāt tos Jūsu braukšanas īpašību profilā. „Individuālajā profilā” varat saglabāt savus apsildes, gaisa kondicionēšanas un priekšējo lukturu uzstādījumus.