Golf Sportsvan

 

Pārdomāta salona dizaina koncepcija.

Izbaudiet pilnīgu daudzpusību — pateicoties plašajām salona mantu glabāšanas iespējām, mantu novietnēm un daudzveidīgiem risinājumiem, šeit ir vieta praktiski jebkam.


Aizmugurējais sēdeklis

Lieliski pārdomātas sēdvietu un bagāžas nodalījuma koncepcijas rezultāts ir tāds, ka aizmugurējo sēdekli iespējams pavisam vienkārši pielāgot jūsu vajadzībām.

Tik daudz vietas, cik nepieciešams.
 

Pateicoties pagarinātajai riteņu garenbāzei, aizmugurējo sēdekli iespējams dažādos veidos pabīdīt uz priekšu un atpakaļ par 18 cm, lai nodrošinātu vietu pat visgarākajām kājām. Kad nepieciešams vairāk vietas bagāžas nodalījumā, bet nevēlaties bīdīt uz priekšu aizmugurējo sēdekli, ļoti parocīga ir sēdekļa atzveltnes regulēšanas funkcija. Tas nozīmē, ka pārvadāt koferus, somas vai aukstumkastes joprojām ir ļoti vienkārši. Comfortline un augstāka apdares līmeņa modeļu standartaprīkojumā ir iekļauts roku balsts viduskonsolē ar atveri garākas kravas pārvadāšanai. To iespējams izmantot arī dažādu mantu uzglabāšanai. 

Mantu glabāšanas iespējas

Viss savās vietās — pārdomātas mantu glabāšanas iespējas nozīmē, ka automobilī ir kārtība un viss atrodas viegli aizsniedzamās vietās.
 

Vairāk vietas lielākai brīvībai.

Griestu tapsējumā iebūvētais griestu plaukts ir ļoti praktisks. Atkarībā no apdares tas ir pieejams ar nolaižamu vāku vai bez tā un ir lieliska un parocīga vieta dokumentu, saulesbriļļu, kompaktdisku, maka un citu svarīgu priekšmetu glabāšanai. Savukārt ergonomiski veidotā mantu novietne ar vāku Golf Sportsvan priekšējā panelī piedāvā papildu vietu visam, kam nepieciešams piekļūt brauciena laikā.
 

Standartaprīkojumā ir iekļauts 1,5 litru pudeles turētājs priekšā un 1 litra pudeles turētājs aizmugurē, kā arī mantu novietnes durvīs. Savukārt cimdu nodalījumu iespējams atdzesēt, lai uzkodas brauciena laikā nesabojātos. Tas ir arī apgaismots un slēdzams. Comfortline un augstāka apdares līmeņa modeļos ir pieejamas arī kabatas un nolokāmi galdiņi priekšējo sēdekļu atzveltnēs, kā arī mantu novietnes zem priekšējiem sēdekļiem.


 

Viduskonsole

 

Daudzfunkcionālā viduskonsole ir pielāgojama visdažādākajām vajadzībām.
 

Īpaši izsmalcināta sistēma.

 

Viduskonsole ar augstumā un dziļumā regulējamu roku balstu un iebūvētu mantu novietni ir ļoti daudzpusīgs mantu glabāšanas risinājums. Visus braucienam nepieciešamos priekšmetus var uzglabāt plašajā taisnstūra formas nodalījumā aiz transmisijas sviras, kur tiem iespējams ērti piekļūt. Tajā ir vieta dažādiem priekšmetiem, kurus var nostiprināt ar praktisko stiprināšanas siksnu. Tajā ir arī divi glāžu turētāji dzērieniem. 

Bagāžas nodalījums

Pateicoties vienreizējai salona koncepcijai, Golf Sportsvan ne tikai rūpējas par pasažieru komfortu, bet ir arī gana praktisks ikdienas darbu darīšanai.
 

Vairāk vietas.
 

Bīdāmā aizmugurējā sēdekļa atzveltnes atsevišķas sadaļas var nolocīt ar vienu rokas kustību, izmantojot siksnu bagāžas nodalījumā. Tādējādi jūs acumirklī iegūstat gandrīz pilnībā līdzenu bagāžas nodalījuma grīdu ar vairāk kā 1500 litru bagāžas nodalījuma ietilpību. Ja tiek nolocīta arī blakussēdētāja sēdekļa atzveltne, Jūsu Golf Sportsvan iespējams ielikt līdz pat 2,48 metrus garus priekšmetus. Ar paceltām atzveltnēm bagāžas nodalījuma ietilpība ir nedaudz zem 500 litriem, ko iespējams palielināt līdz 585 litriem, pabīdot aizmugurējo sēdekli pilnībā uz priekšu. Daudzpusīgā bagāžas nodalījuma grīda ļauj viegli izveidot līdzenu virsmu dažādu priekšmetu novietošanai. Ja traucē bagāžas nodalījuma pārsegs, to var viegli nolocīt. Visbeidzot, arī bagāžas nodalījuma tapsējumā kreisajā un labajā pusē ir dažas praktiskas mantu novietnes.