Golf Sportsvan

 

Izsmalcināti ceļabiedri.

Jums nekad nebūs jābrauc vienam — Golf Sportsvan palīgsistēmas ir lieliski palīgi uz ceļa, kas braukšanas laikā ne tikai pasargā, bet arī garantē pilnīgu mieru.

 

Aklās zonas sensors

Papildaprīkojumā pieejamais „Aklās zonas sensors” ar palīgsistēmu izbraukšanai no stāvvietām sistēmas darbības robežās var novērst sadursmes ar automobīļiem, kas tuvojas no aizmugures. Ja kāds objekts atrodas aklajā zonā, kur to nevar saskatīt ne salona, ne ārējos atpakaļskata spoguļos, palīgsistēma brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas brīdinājuma signāliem. Piemēram, ja, braucot ārā no stāvvietas vai mainot braukšanas joslu, pastāv sadursmes risks, automātiski tiek pielietotas bremzes.


 

Dinamiskā tālo gaismu regulācija

Aizmirstiet par to, ka priekšējais apgaismojums ir jāpārslēdz manuāli.
 

Maksimāls apgaismojums, neapžilbinot citus autovadītājus.

Jo gaišāk tiek apgaismots priekšā esošais ceļš, jo drošāka kļūst braukšana. Dinamiskā tālo gaismu regulācija ir pieejama papildaprīkojumā un nodrošina, ka autovadītāji arī naktī var visu saskatīt pareizā apgaismojumā. Salona spogulī iebūvēta kamera apkopo informāciju par apkārtējā apgaismojuma apstākļiem un spēj uztvert gan pretī, gan priekšā braucošus transportlīdzekļus. Nepieciešamības gadījumā noteiktas tālo gaismu sadaļas automātiski tiek maskētas, lai neapžilbinātu citus autovadītājus. Atsevišķu tālo gaismu sadaļu maskēšana ļauj saglabāt pārējā ceļa apgaismojumu tikpat spožu, cik pirms tam.Satiksmes uzraudzības sistēma "Front Assist"

Novērojot satiksmi priekšā, sistēma avārijas situācijā brīdina par sadursmi un bremzē.

Rūpīgi uzraudzīta satiksme sastrēgumu laikā.

 

Papildaprīkojumā pieejamā satiksmes uzraudzības sistēma palīdz izvairīties no aizmugurējām sadursmēm. Radara sensors sistēmas darbības robežās uzrauga distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un, ja tas vairs nebrauc drošā attālumā, brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas brīdinājuma signāliem. Otrs brīdinājuma līmenis ir īsa bremzēšana, kas mudina autovadītāju pielietot bremzes. Ja autovadītājs neņem vērā arī to, tiek uzsākta daļēja bremzēšana. Ekstrēmās situācijās, kad no sadursmes vairs nav iespējams izvairīties, automātiski pilnībā tiek pielietotas bremzes, lai mazinātu trieciena spēku.

 

Automātiskā distances kontrole ADC

Relaksēta braukšana plūstošā satiksmē — automātiskā distances kontrole ADC pielāgojas priekšā braucošā automobiļa ātrumam.

Relaksētāka braukšana drošā attālumā.

Pastāvīgi pielāgoties mainīgajiem satiksmes apstākļiem var būt nogurdinoši. Papildaprīkojumā pieejamā automātiskā distances kontrole ADC sistēmas darbības robežās palīdz saglabāt distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Tā paātrina un bremzē jauno Golf Sportsvan, lai tas pārvietotos reizē ar satiksmes plūsmu. Attāluma sensors pastāvīgi uzrauga distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski pielāgojot braukšanas ātrumu. Nospiežot gāzes vai bremžu pedāli, funkcija tiek deaktivizēta. Tādējādi jūs vienmēr kontrolējat situāciju un bez problēmām varat veikt, piemēram, apdzīšanas manevru.

 

Sistēma "Park Assist"

Automobiļa novietošana stāvvietā kļuvusi pavisam vienkārša:


Automatizēta parkošanās.
 

Jūsu automobiļa novietošana stāvvietā parasti ir pakalpojums, kas saistās ar ekskluzīvām viesnīcām. Taču tagad Jūs varat baudīt šo greznību ik dienu. Lēnām brauciet garām potenciālām autostāvvietām, un papildaprīkojumā pieejamā elektroniskā palīgsistēma izmērīs attālumus, automātiski nosakot pareizo manevra sākšanas pozīciju. Jums atliek vien pārslēgt pārnesumus un spiest gāzes un bremžu pedāļus. Stūre grozās pati, novietojot automobili paralēlajā vai perpendikulārajā stāvvietā, pat ja vietas nav daudz.