Golf Sportsvan

 

 


Panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu


Visa plašā debess virs galvas.
Golf Alltrack papildaprīkojumā ir pieejams elektriskais panorāmas jumts, kas nodrošina elpu aizraujošus skatus. Tas paplašina skatu uz augšu, ļauj salonā ieplūst gaismai, bet tā plašums liek justies gandrīz kā kabrioletā. Jumtu veido divas stikla daļas — priekšējo daļu iespējams elektriski pacelt un pilnībā vai daļēji atvērt. Dažādi atvēruma iestatījumi novērš caurvēju salonā. Izvelkams aizklājs nodrošina aizsardzību pret saules stariem pat tad, ja panorāmas jumta lūka ir atvērta.

 

Bagāžas izvietošanas iespējas

 

Tik elastīgs, cik vien nepieciešams.
Daudz vietas spontanitātei: plašajā Golf Alltrack bagāžas nodalījumā iespējams ietilpināt 605 litrus lielu bagāžu, lai vietas pietiktu visam — no aprīkojuma brīvā laika pavadīšanai līdz lielām iepirkumu somām. Ja nepieciešams, arī salons piedāvā plašas pielāgošanas iespējas. Īpašs slēdzis ar tālvadības funkciju ļauj nolocīt aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, atrodoties gan automobilī gan ārpus tā, tādējādi palielinot bagāžas ietilpību līdz 1620 litriem. Pateicoties vien 60 centimetrus augstajam slieksnim, Golf Alltrack nodrošina vieglu iekraušanu. Garus un apjomīgus priekšmetus iespējams pārvadāt, izmantojot caurkraušanas atveri viduskonsoles roku balstā.

 

Dynaudio


Piedzīvojumu skaņa. 

Papildaprīkojumā pieejamās audiosistēmas DYNAUDIO Excite skaņa ir tikpat aizraujoša kā Golf Alltrack maršruti. Tās astoņi skaļruņi ir precīzi pielāgoti automobiļa salonam un ar 400 vatu jaudu nodrošina augstākās klases skanējumu. Augstvērtīgās skaļruņu membrānas ir ļoti vieglas, izturīgas un praktiski nevibrē. Tikpat iespaidīgs ir arī jaudīgais zemo frekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā, kas nodrošina ideālu muzikālo pavadījumu, lai arī kādā piedzīvojumā jūs dotos. 

 

Navigācija


Vienmēr skaidrs galamērķis.


 

Nonākt galamērķī tagad ir daudz vienkāršāk: Golf Alltrack papildaprīkojumā ir pieejamas radio/navigācijas sistēmas Discover Pro un Discover Media. Abas sistēmas izceļas ar progresīvu tehnoloģiju, piemēram, krāsu skārienekrānu, kas nodrošina skaidru un intuitīvu vadību, USB saskarni un Bluetooth brīvroku sistēmu, kā arī dažādām iespējām ārējo mūzikas atskaņošanas ierīču pievienošanai. Sistēma Discover Pro ir aprīkota arī ar balss vadības funkciju un karšu attēlošanas iespēju 2D vai 3D režīmā 20,3 cm (8 collu) ekrānā.