Golf Sportsvan

 

Vispusīgs komforts.

Golf Sportsvan izceļas ne tikai ar plašām bagāžas glabāšanas iespējām. Tas rūpējas arī par relaksētu braucienu, tāpēc katrs brauciens pilnīgi noteikti būs izcili baudāms.


Stūre

 

Stūre ar taustei patīkamu ādas apdari un virkni vadības funkciju ir pieejama dažādās versijās.

Viss ērti pa rokai.

Sākumā tā var šķist lieka greznība, bet aukstās ziemas dienās Jūs nevarēsiet iztikt bez tās. Pirmo reizi Golf klāsta modelī ir pieejama apsildāma stūre.

Lieki teikt, ka Comfortline un augstāka apdares līmeņa modeļos standarta aprīkojumā iekļautajai 3-spieķu stūrei ar ādas apdari ir arī ļoti patīkama virsma. To papildina transmisijas svira ar ādas apdari, kas Comfortline un augstāka apdares līmeņa modeļos arī ir iekļauta standarta komplektācijā.

Izvēloties daudzfunkcionālo stūri, Jūs pavisam viegli varēsiet kontrolēt daudzfunkcionālo ekrānu, radio atskaņotāju un tālruni. Ar daudzfunkcionālo stūri var kontrolēt arī vairākas autovadītāja palīgsistēmas.

Klāsta labākajās modeļu versijās tiek piedāvātas arī pārnesumu lāpstiņas papildaprīkojumā iekļautās DSG dubulta sajūga transmisijas kontrolēšanai. Turklāt kombinācijā ar apsildāmiem sēdekļiem caur gaisa kondicionēšanas sistēmu var apsildīt arī stūri un saglabāt to vēlamajā temperatūrā. Tas nozīmē, ka visiem braucieniem būs ļoti patīkams sākums – pat aukstos ziemas rītos.
 

Apsildāms vējstikls

 

Infrasarkanos starus atstarojošais un siltumu absorbējošais vējstikls palīdz uzturēt patīkamu klimatu salonā visa gada garumā.

Lieliska redzamība visu gadu.

Vēl viena ievērojama papildaprīkojuma iezīme ir vējstikls no siltumu izolējoša stikla. Nav redzami nekādi vadi, kā tas ir parastajiem apsildāmajiem aizmugurējiem logiem, tomēr sniegu un ledu var nokausēt, vien nospiežot pogu. Un, tā kā tas ir veidots no siltumu izolējoša stikla, tas izcili pilda savus pienākumus arī karstās dienās. Infrasarkanos starus atstarojošais materiāls darbojas kā aizsargs pret saules stariem un samazina siltuma uzkrāšanos automobiļa salonā – tas ir īpaši noderīgi, ja neatrodat stāvvietu ēnā.

 

Panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu

 

Lielisku brīvības izjūtu nodrošina panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu, kas salonu padara gaišāku un brīvāku, bet braukšanu — patīkamāku.

Iespaidīgs skats.

Stikla jumts rada brīnišķīgu atmosfēru automobiļa salonā. Papildu gaisma rada unikālu plašuma sajūtu. Īpaši sajūsmināti būs jaunākie pasažieri, kad tie ieraudzīs iespaidīgo skatu virs galvas. Papildaprīkojumā pieejamā nobīdāmā/paceļamā panorāmas jumta lūka sastāv no divām lielām stikla daļām, priekšējā no tām ir elektriski paceļama un nobīdāma. Savukārt, vien nospiežot pogu, zem stikla jumta visā garumā var atvērt izritināmo saulessargu. 

Ādas apdare

 

Vienmēr lieliska izvēle.

Kvalitātes sajūta.

Papildaprīkojumā pieejamā ādas apdare automobilī Golf Sportsvan rada augstākās klases sajūtu. „Vienna” āda rotā abu priekšējo komforta sēdekļu centrālos paneļus un sānu polsteru iekšējās daļas. Sēdekļi ir arī apsildāmi un ar regulējamu augstumu un muguras balstu – lai jūs aukstās dienās justos īpaši mājīgi un varētu atrast mugurai ērtāko sēdēšanas pozu. Citas praktiskas aprīkojuma iezīmes ir kabatas sēdekļu atzveltnēs un atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem. Kā redzat, izturīgo ādas apdari ir vērts izvēlēties vairāk kā viena iemesla dēļ.

 

Iekļūšana

 

Sajūtiet, cik atvieglota ir iekāpšana — plašs durvju atvērums un iespēja tās turēt atvērtas tik plaši, cik nepieciešams, kā arī nevainojams sēdvietas novietojums.

Vieglāka iekāpšana un izkāpšana.

Golf Sportsvan durvis var atvērt īpaši plati. Turklāt tās var nofiksēt jebkurā pozīcijā – tās netiks automātiski atvērtas līdz nākamajai atdurei, tādējādi tiek novērsti virsbūves krāsojuma bojājumi. Piekļuvi atvieglo arī Golf Sportsvan ērtais sēdekļu augstums. Tas ir īpaši parocīgs izkāpšanai, jo nav nepieciešams celties augšā no zemiem sēdekļiem vai rāpties nost no ļoti augstiem sēdekļiem. Sēdekļu augstums ļauj arī lieliski pārskatīt gan plašo salonu, gan ceļu ārpusē. Tādēļ nav brīnums, ka arvien vairāk cilvēku meklē augstāku komforta līmeni – tiešā nozīmē.