Golf Sportsvan

 

Sensacionāla izklaide.

Golf Sportsvan izklaides nekad nebūs par maz — augstākās klases tehnoloģija nodrošina izcilu izklaidi automobilī kā garos, tā arī īsos pārbraucienos.


Audiosistēma "DYNAUDIO Excite"

 

Padariet akustiku tikpat dinamisku kā automobili.

Svētki jūsu ausīm.

Dānijas uzņēmums Dynaudio, kas pazīstams ar tā augstākās kvalitātes audiosistēmām, rūpīgi izpētīja automobili Golf Sportsvan, lai radītu audiosistēmu, kas ideāli atbilstu tā salonam. Augstākās kvalitātes skaļruņi no zemas rezonanses magnija silikāta polimēra kombinācijā ar digitālu 400 vatu vairākkanālu pastiprinātāju nodrošina dzidru un patīkami dinamisku skaņu. Centrālais skaļrunis, kas modelī Golf Sportsvan ir unikāla iezīme, piedāvā izcili līdzsvarotu akustiku, savukārt zemo frekvenču skaļrunis garantē bagātīgas zemās skaņas. Tādēļ ļoti iespējams, ka turpmāk jūs mūziku klausīsieties tiešu automobilī, nevis savās mājās!

 

Radio sistēmas

 

Lieliska skaņa trīs dažādās izpausmēs.

Lieliska skaņa visos viļņu garumos.

Trendline un Comfortline versiju standarta aprīkojumā iekļautais „Composition Colour” radio atskaņotājs ir aprīkots ar 12,7 cm krāsu skārienekrānu un astoņiem skaļruņiem. Tajā ietilpst CD atskaņotājs, FM/AM skaņotājs, SD karšu slots un AUX-IN multimediju ligzda, tādā veidā jūs varēsiet klausīties mūziku arī no ārējām mūzikas atskaņošanas ierīcēm, piemēram, jūsu viedtālruņa.

„Composition Media” sistēma, kas Trendline un Comfortline līnijās pieejama papildaprīkojumā, bet Highline versijā iekļauta standarta komplektācijā, piedāvā astoņus skaļruņus un plašākas savienojamības iespējas, kā arī Bluetooth savienojumu mobilajiem tālruņiem. Savukārt 14,7 cm krāsu skārienekrānam ir viegli saprotams izkārtojams, un tas ir īpaši viegli lietojams.

 

Navigācija

 

Ar papildaprīkojumā esošo lielo krāsu displeju palīdz nenomaldīties no ceļa

Brauciet pareizajā virzienā.

Pateicoties navigācijas sistēmām, Jūs galamērķi sasniegsiet bez jebkādiem satraukumiem. Tā vietā, lai stātos ceļa malā un skatītos kartē, vienkārši uzsāciet braucienu un sekojiet balss norādījumiem. Automobilim Golf Sportsvan varat izvēlēties kādu no divām navigācijas ierīcēm:

Papildaprīkojumā pieejamā „Discover Media” navigācijas sistēma ir piemērota „Composition Media” radio atskaņotājam un ir aprīkota ar 14,7 cm krāsu skārienekrānu, astoņiem skaļruņiem, FM/AM skaņotāju, CD atskaņotāju, diviem SD karšu slotiem, AUX-IN ligzdu un USB pieslēgvietām, kā arī Bluetooth mobilo tālruņu sagatavi. Pirmos trīs gadus komplektā ietilpst bezmaksas programmatūras atjauninājumi.

„Discover Pro” navigācijas sistēma, kas arī ir pieejama papildaprīkojumā, ir aprīkota ar 20,3 cm ekrānu, balss vadību, skaidri saprotamām 3D kartēm, ietilpīgu cieto disku, kā arī Comfort Telephony sistēmu, kas ļauj veikt zvanus brīvroku režīmā daudz vieglāk un, pateicoties GSM/UMTS modulim, arī daudz ātrāk.