Golf Sportsvan

 
Harizmātisks sportiskums.


Vēl izcilāka stāja un jauda — Golf Sportsvan ir izcils Golf modeļu klāsta jaunā dizaina paraugs.


Priekšpuses dizains

Harizma, kas jūtama ikkatrā līnijā — Golf Sportsvan izteiksmīgās priekšpuses spēcīgo stāju un dizainu veido tādi elementi kā radiatora režģis, priekšējie lukturi un bamperis.
 

Iespaidīgs skats visiem pretimbraucošajiem.

Garā dzinēja pārsega elegantais dizains rada pārliecinošu efektu. Dinamisko iespaidu vairo automobiļa spārnu sportiskie izliekumi. Viena no iezīmēm, kas izceļ Golf Sportsvan citu automobiļu vidū, ir radiatora režģa apdares līnijas. Tāpat ir uzlaboti un palielināti arī priekšējie lukturi. Automobiļa dizainu izceļ arī tādi elementi kā spārniņi – mazi statņi bampera apakšējā daļā, kas izskatās pēc nelieliem spārniem un ieskauj centrālās gaisa atveres un miglas lukturus. 

Sānu dizains

 

Skatoties no sāniem, transportlīdzekļa siluets ar tā pagarinātajām un plūstošajām formām, lielajām durvīm un dinamisko sānu līniju atgādina sportisku minivenu.
 

Daudz vietas dinamikai.

Salīdzinājumā ar Golf šī modeļa riteņu garenbāze ir par 4,6 centimetriem garāka. Kopumā Golf Sportsvan ir par 8,3 centimetriem garāks un par 12,8 centimetriem augstāks. Virsbūves priekšējā pārkare ir saīsināta, tādējādi radot dinamiskāku iespaidu.

Līnija zem sānu logiem durvju rokturu augstumā vizuāli pagarina virsbūvi vēl vairāk. Durvju rokturu dizains ir saskaņots ar sānu līnijas dizainu tik precīzi, ka, skatoties no attāluma, šķiet, ka tie saplūst ar virsbūvi. Tā kā ārējie atpakaļskata spoguļi ir piestiprināti Golf Sportsvan plecu līnijai, blakus A balsta pamatnei ir vieta papildu sānu logam. Tādējādi, paplašinot automobiļa stikloto daļu, ir uzlabota arī redzamība. Hromētā josla ap piecdaļīgajiem sānu logiem Highline versijā apvieno kvalitāti un eleganci.
 

Aizmugures dizains

Lielie logi automobiļa aizmugurē izceļ Golf Sportsvan elegantās līnijas un nodrošina lielisku pārredzamību.
 

Plati pleci un liels logs.

Sportiskie automobiļa pleci, ko papildina spīdīgais profils, nevainojami saplūst ar automobīļa aizmugurējo daļu. Sānu līnija pāriet divdaļīgos aizmugurējo lukturu ietvaros, kas veido aerodinamiskas kontūras. Jumta spoilera sānos ir novietoti vēja novirzītāji, veidojot ideālas aizmugurējā loga proporcijas. Palielinātais logs uzlabo redzamību.
 

Priekšējie lukturi

 

Drošāks un efektīvāks — Golf Sportsvan papildaprīkojumā ir pieejamas dažādas ksenona priekšējo lukturu kombinācijas.
 

Redziet to, ko citi neredz.

Ksenona priekšējie lukturi atšķirībā no parastajām halogēna spuldzēm piedāvā ievērojamas priekšrocības. Tie ļauj samazināt sasprindzinājumu, vadot automobīli tumšajā diennakts laikā, radot dienas gaismai līdzīgas gaismas staru plūsmu. Drošību uzlabo arī pagarinātie stari un lieliskais ceļmalu apgaismojums. Citas to priekšrocības ir zemais elektroenerģijas patēriņš un ilgais kalpošanas laiks.

Golf Sportsvan papildaprīkojumā ir pieejami biksenona lukturi ar tuvajām gaismām un tālās gaismas ar halogēna dienas braukšanas gaismām un statiskām līkumu gaismām. Šajā komplektā ietilpst arī dinamiskā priekšējo lukturu gaismas staru attāluma kontrole, kas pielāgo ceļa apgaismojumu atbilstoši ārējam apgaismojumam un laika apstākļiem. Komplektā ietilpst arī priekšējo lukturu tīrītāju sistēma ar mazgāšanas šķidruma līmeņa brīdinājuma indikatoru.

Vēl sportiskāku izskatu un papildu drošību uz ceļa nodrošina biksenona priekšējie lukturi papildaprīkojumā ar LED dienas braukšanas gaismām un dinamisko līkumu gaismu funkciju. Tā pagriež priekšējo lukturu gaismas starus līkuma virzienā, ļaujot jums laikus pamanīt priekšā esošos šķēršļus.

Izvēloties papildaprīkojumā pieejamo dinamisko apgaismojuma palīgsistēmu, tālās gaismas iespējams atstāt ieslēgtas visu laiku. Šī sistēma uztver pretimbraucošas automašīnas un automātiski regulē tālās gaismas, lai neietekmētu pretī braucošo autovadītāju redzamību. 

Diski

 

No spēcīga dizaina līdz pilnīgam sportiskumam — plašā Golf Sportsvan disku izvēle ļauj piešķirt tam vēl vairāk individualitātes.

Dinamika līdz sīkākajai detaļai.

Tas, kā jūs izceļat sava Golf Sportsvan sportisko dizainu, ir tikai Jūsu ziņā. Jūs varat izvēlēties, piemēram, 17 collu „Dijon”, „Geneva” vai „Madrid” vieglmetāla diskus. Tie pieejami kombinācijā ar 225/45 riepām un nodrošina papildu pretaizdzīšanas aizsardzību. Savukārt Volkswagen R GmbH veiktspējas un dizaina speciālisti ir radījuši dažādus citus papildaprīkojumā pieejamus divu toņu vieglmetāla diskus ar spīdīgu apdari: „Singapore”, „Marseille” un „Serron”. Pirmie arī ir 17 collas lieli, bet abu pēdējo disku diametrs ir 18 collas. Tāds pats izmērs ir arī papildaprīkojumā piedāvātajiem „Durban” diskiem ar spīdīgo Sterling Silver apdari. Tie ir paredzēti zemajām 225/40 riepām un ir patiess sportiskuma iemiesojums.